Apple Soru/Sorun Cevap Bölümü (Genel)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar iphone 7 128gb telefonumu ios 11.2.5 e geri döndürdüm. Telefonu kapatıp yeniden açtığımda kulağımı ahizeye koyup son aramalardan birine basıp aradığımda pıt sesi geliyor. Birdaha denediğimde birdaha gelmiyor. Sizde deneyebilir misiniz? telefonu yeniden başlatıp kulağınızı ahizeye koyun ve arama tuşuna basın anlık bir pıt sesi geliyor. Sizdede geliyor mu ? kısık ortamda deneyin. ses olmayan. Ayarlar genel erişebilirlikten telefon gürültüsünü gider aktif olmalı.

iyi günler, ofiste herkes çatır çutur 100Mbps internet kullanıyor. (2'si iphone diğerleri droid) benim caağğğnım 7+'ım ağa bağlanıyor ama internete girilmiyor. Ağ ayarlarını sıfırladım 2 kere olmadı modemi kapatıp açtım yine olmadı. Mobil net can çekişiyor ne yapabilirim:((((((((

iphone 5 im ısınınca ekran şiddetli bir şekilde titremeye başlıyor ekran aşağı yukarı gidiyor nedendir?

Iphone 5s cihazım ios 11.2.6 yüklü en aşşa hangi sürüme çekebilirim?

Merhaba,

iPhone 6 cihazıma ios 11.3 yüklediğimden beri Apple Music'te müzik dinlerken ekranı kaydedemiyorum. 3 saniye sonra tam kayıt başladığı anda ses gidiyor (şarkının saniyeleri ilermeye devam ediyor) Kaydı durdurduğumda ses tekrar geliyor. Neden olabilir?

Merhaba,

iPhone 6 cihazıma ios 11.3 yüklediğimden beri Apple Music'te müzik dinlerken ekranı kaydedemiyorum. 3 saniye sonra tam kayıt başladığı anda ses gidiyor (şarkının saniyeleri ilermeye devam ediyor) Kaydı durdurduğumda ses tekrar geliyor. Neden olabilir?
Aynısı bana da oluyor nedir çozümü ?

İphone kullanıcılarına sorum var iphone8 plus bataryası 2 saat oyun oynasam % kaçlara düşer ve oyun oynamadan kaç gün idare eder

Arkadaşlar bende 6 aylık bir iphone 6s var ve ios 11.3 sürüm kullanıyorum.Sorunum whatsapptan mesajlar gelmiyor.Uygulamayı açınca hepsi birden düşüyor.Bu sorun wifi de oluyor 3g de olmuyor.Cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm ama sorun devam ediyor.Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hiç sıfırlamadım lakin sıfırlarsam rehberim fotoğraflarım çok önemli yedeklenmeyede güvenemiyorum. İtunes den yedekledim ancak neleri yedekledi bilmiyorum daha önce yedekleme yapmadım
Gereksiz dosyaları silin olmuyorsa ios güncel kalın oda işe yaramazsa sıfır taze başlangıç yapın.

itunes 12.7 yeni sürümünden sonra
ios Cihazınıza Uzaktan Uygulama veya
İphone'da Sürümü Yüksek Uygulamaları İndirmek
problemini cözemiyorum
Lütfen bana yardımcı olunuz arkadaslar
eger oluyorsa bana ayrıntılı yardımcı olurmusunuz arkadaslar
olmazsa ARTIK YANDIK... :(

Abi ben ayrı konu başlığıda açtım ama buraya da yazıyım. Benim iphone 6 ım var ama siri çalışmıyor. Ses olsada olmasada sanki hep aynı düzeyde ses varmış gibi aşağıdaki şey dalgalanıyor kulaklık falan takınca sıkıntı yapmıyor. Acaba mikrafon mu bozuk diye testler yaptım ama mikrafon kusursuz çalışıyor hiç cızırtı veya benzeri sıkıntı yok

İphone 8 Plus kullanıyorum fakat cihaz oyunlarda aşırı kasıyor sanki 4s misali bunun sebebi nedir :/ daha doğrusu oyunların arayüzünde daha cok kasıyor

stat counter