Apple ödeme yöntemi hata

Bu konuyu okuyanlar

Kahraman Yıldız

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Arkadaşlar kız arkadaşımın telefonunda aşağida fotoğrafını attığım ( 1. Foto da ki ) sorun vardı. Hiçbir şey indiremedi Ödeme yöntemine başka kart ekledi fakat olmadı. Bende ona yeni apple kimlik kurdum. AppStore’dan indirmede sorun kalktı fakat güncelleme yaparken bu hayatı veriyor. Şifre istiyor şifre girince tekrar ödeme yöntemine atıyor posta kodu ad soyad vb forum oradaki her bilgi yazılı olmasına rağmen ne yapabilirim
594C8A54-10EB-42C3-8A8F-274CDC149CBB.jpeg
CEBDE17B-3947-4852-B305-87996499269F.png

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Arkadaşlar kız arkadaşımın telefonunda aşağida fotoğrafını attığım ( 1. Foto da ki ) sorun vardı. Hiçbir şey indiremedi Ödeme yöntemine başka kart ekledi fakat olmadı. Bende ona yeni apple kimlik kurdum. AppStore’dan indirmede sorun kalktı fakat güncelleme yaparken bu hayatı veriyor. Şifre istiyor şifre girince tekrar ödeme yöntemine atıyor posta kodu ad soyad vb forum oradaki her bilgi yazılı olmasına rağmen ne yapabilirim Ekli dosyayı görüntüle 46470Ekli dosyayı görüntüle 46471
Sanırım bir ödeme bilgisi girilmiş gibi onu da yanlış girmişler sanırım

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Arkadaşlar kız arkadaşımın telefonunda aşağida fotoğrafını attığım ( 1. Foto da ki ) sorun vardı. Hiçbir şey indiremedi Ödeme yöntemine başka kart ekledi fakat olmadı. Bende ona yeni apple kimlik kurdum. AppStore’dan indirmede sorun kalktı fakat güncelleme yaparken bu hayatı veriyor. Şifre istiyor şifre girince tekrar ödeme yöntemine atıyor posta kodu ad soyad vb forum oradaki her bilgi yazılı olmasına rağmen ne yapabilirim Ekli dosyayı görüntüle 46470Ekli dosyayı görüntüle 46471

Sorunlar büyük ihtimalle aşağıdaki sebeplerden kaynaklanıyordur;

• Kullandığınız kart debit kart ise satın alım işlemlerinde kullanamazsınız. (Ben de ZiraatBankasının BankKartını kullanamıyorum, bu yüzden İninal kart satın almıştım.)
  • Kartınızın içerisinde en az ₺4,5 bulunması gerekiyor, Apple o parayı çekip tekrar geri yüklüyor kartın içerisinde para olup olmadığını kontrol etmek amacıyla.
  • Kartınızla bir ücretli bir alışveriş yaptıysanız veya bir aboneliğiniz var ise onun ücreti kartınızdan alınamadıysa, onun ücretini ödemeniz gerekiyor o ücret alınmadan satın alma işlemi gerçekleştiremezsiniz.