Apple Müzik’teki parçaları 3. Parti uygulamada çalma

Bu konuyu okuyanlar

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Merhabalar AppStore da HS Player diye bir müzik çalar uygulaması keşfettim. Bu uygulama bilgisayardan iTunes ile cihazımıza attığımız müzikleri görüp çalabiliyor ve en güzel tarafı ekolayzır ayarında +12db’e kadar preamp ayarı var. Bu sayede kulaklık ile gümbür gümbür müzik dinleyebiliyoruz. Daha önceki denediğim müzik çalar uygulamaları yanılmıyorsam ya bulut depolamadan çalıyor yada parçaları bilgisayardan itunes ile o uygulamanın içine gömmek gerekiyordu. Şimdi burada benim bir sorum var. Ben halihazırda Spotify kullanıyorum ve bazı parçaların sesi düşük kalıyor. Acaba diyorum Apple Müzik kullansam ve parçaları çevirimdışı dinlenecek şekilde ayarlasam bu uygulama o parçalarıda görüp yüksek sesle çalabilirmi? Halihazırda Apple Müzik kullanıcısı olup bunu deneyebilecek olan varmı?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Merhabalar AppStore da HS Player diye bir müzik çalar uygulaması keşfettim. Bu uygulama bilgisayardan iTunes ile cihazımıza attığımız müzikleri görüp çalabiliyor ve en güzel tarafı ekolayzır ayarında +12db’e kadar preamp ayarı var. Bu sayede kulaklık ile gümbür gümbür müzik dinleyebiliyoruz. Daha önceki denediğim müzik çalar uygulamaları yanılmıyorsam ya bulut depolamadan çalıyor yada parçaları bilgisayardan itunes ile o uygulamanın içine gömmek gerekiyordu. Şimdi burada benim bir sorum var. Ben halihazırda Spotify kullanıyorum ve bazı parçaların sesi düşük kalıyor. Acaba diyorum Apple Müzik kullansam ve parçaları çevirimdışı dinlenecek şekilde ayarlasam bu uygulama o parçalarıda görüp yüksek sesle çalabilirmi? Halihazırda Apple Müzik kullanıcısı olup bunu deneyebilecek olan varmı?

Apple Music kullanıcısıyım oluyor fakat sesi çok bozuyor. Bence o kadar yüksek sesle dinlemeninde bi anlamı yok gibi. Özellikle kulaklıkla dinlerken ben sona almıyorum. Ama kullanmak isterseniz kullanabiliyorsunuz.

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Teşekkürler. Dediğim gibi bazı parçaların sesi kısık. Yüksek sesli bir parçadan sonra kısık sesli bir parçaya geçince dinleme keyfini olumsuz etkiliyor. Bunun için lazım.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Yüksek baslı kulakiçi kulaklık alın Beats X alın

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Bugün Apple müzik üyeliği aldım ve dediğim şeyi denedim olmuyormuş. Bahsettiğim uygulama sadece iTunes ile bilgisayardan attığım parçaları görüyor Apple müzikten indirdiğim şarkıları görmüyor.