Apple Music ile iTunes Farkı Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

Physico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple Music bu konuda önde. Şimdi gitsem, Apple Music alsam onlarca müziği (bedava'ya) alabiliyorum. Ama iTunes'ta her müzik için ayrı para ödüyorum. Apple Music'te 10 ₺ verip onlarca müziği bedavaya alabiliyorken, iTunes'ile yaklaşık 10 adet müzik için 10 ₺ para vermem gerekiyor. Doğru mu anladım? E ozaman iTunes'a ne gerek var ki? Herkes Apple Music alır olur biter?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Apple Music bu konuda önde. Şimdi gitsem, Apple Music alsam onlarca müziği (bedava'ya) alabiliyorum. Ama iTunes'ta her müzik için ayrı para ödüyorum. Apple Music'te 10 ₺ verip onlarca müziği bedavaya alabiliyorken, iTunes'ile yaklaşık 10 adet müzik için 10 ₺ para vermem gerekiyor. Doğru mu anladım? E ozaman iTunes'a ne gerek var ki? Herkes Apple Music alır olur biter?
iTunes'de kalıcı almıyor musun şarkıları ?

Physico

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple Music'te her ay 10 tl ödersin ondan iyi? Aradaki fark sırf kalıcılıksa Apple Music alayım. :D

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Direk cihazında satın alıyorsun ve o müzik sizin oluyor apple ürünü kullandığınız sürece bence de apple müzik daha çok mantıklı istediğin şarkıyı aç dinle hatta spotify kullanıyordum birçok cihazda uyumu vardı çok daha iyiydi bence.

Son mesajlar