Apple marka iphone telefonların en kötü yanlarını tartışıyoruz!

apple marka iphone telefonlar genel itibari ile seviliyolar mı?

• Kullanılan toplam oy
    47

Bu konuyu okuyanlar

webrettin

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Herşey paralı. Bunu bilerek tercih edilebilir. Biraz daha ekran parlaklığı için her ay abonelik kaldı sanırım başka hersey düşünülmüş.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
25 mayıs 2017 - 4 temmuz 2019 tarihleri arasında iphone 7 plus 32 GB telefon kullandım.Bir daha iphone alırken iki değil iki milyon kez düşünürüm.

Ayarlarda donuyordu.Veri kullanımını açıyordum donuyordu.Düzeliyordu tam internete girince kendi kendine veriyi kapatıyordu.İnternette donuyordu.Telefon bozuldu iki ay apple store gezdim başlarından savdılar

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
İphone hava civa... Herkes güncellemeye takmış evet güncelliyor ama 7 güncellemenin 6sı sorundan ibaret ve çok gereksiz pahalı... Başka markalarda senelerdir kullanılan özellikleri yenilik diye size iteliyor resmen :)

Teo57

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba herkese. Ben Oppo reno 2 ve iPhone xs arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini alayım ?

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Almayı düşünenlerin en çok sordukları soru bu oluyor. Kullananlar ne diyor bakalım, bir başvuru kaynağı olabilirse çok kişi faydalanır...
Iphoneların iyi tarafları: Sosyal medya,video performansı,güçlü işlemci,ikinci elinin iyi olması kötü tarafları: ön kamerada ayna modu olmaması,bazı kısıtlamaların olması,güncellemelerin bataryayı mahvetmesi,Appstoreda bazı uygulamaların versiyonları kısa olduğu için uzun süre güncellemeden kaçılamaması,fiyatların çok pahalı olması.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,717
Benim için çok fark etmiyor. iPhone da kullanırdım aslında ama en büyük eleştirdiğim kısmı pahalı olması. :) O kadar basit.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Seversin veya Sevmezsin.
Sevme Noktasında Yazabileceğimiz Şeyler O Ürünü Tanımaktan Geçiyor.
Sevmeme ile Eleştirme Bazında Yazılacaklar İse O Ürüne Tamamiyle Hakim Olmaktan Geçer.

Bu Ölçüyü Tutturabiliyorsanız Buna Göre Konuşalım. Yoksa Amiyane Tabirle Ağlayacaksanız Oynamayalıma Çıkar Yolumuz.

Kapalı Ekosistemi Android le Kıyaslamak Akıl İşi Değildir.
Fiyatı Türkiye Bazında Değerlendirip Pahalı Demek Ezber Konuşmaktır.
Özellik Bakımından Eksikleri Olduğu Aşikardır Ama Bu Onu Yapamıyor Olmak Değil, Henüz Telefona Optimize Etmemiş Demektir. Gerekli Güvenlik Kararlılık vs.

Türkiyede Pahalı Olması Yerine Apple'ın Suçu Yerine Göre Değil.
Tüm Suç Kapitalizmde.

Yani Küresel Güçlerin Kurduğu Düzen Senin 1 Saatlik Çalışma Emeğinin Ülken Karşılığı 5 Kuruş Onun Ülkesinde Kendi İnsanının Emeği 50 Kuruş.
Emek Aynı Ama Karşılığı ülkelerce Farklı.
Zalimlik Emeğe Biçilen Değerde Yani Suç Kapitalizm ve Onun Ateşine Odun Taşıyanlarda.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
2,554
Buraya uğrayanlar için demiyorum ama burdan haberi bile olmayan hatta teknoloji ile zerre alakası olmayan hatta tek özelliğini bilmeyen ama sırf o elma için aldığını görüyorum dışardaki insanların neden iphone desen vereceği tek cevap satınca zarar ettirmiyor oluyor.Bu tip insanlar bunu statü olarak kullanıyor ve baya kabak tadı vermeye başladı hani almamak için sırf bu sebep bile yeterli bence.Hiç şaşmaz yani teknolojiden anlamayan birine bakın ortalamanın hafif de üstünde geliri varsa elinde mutlaka elma vardır çünkü o bir zenginlik göstergesi.Şahsen bana hiç hitap etmeyen bir sistemi var ios un o yüzden tercihim android ne kadar iyi olursa olsun ios benim için yok hükmünde.

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Bir Apple iPhone kullanıcısı olarak tartışmasız batarya derim biraz daha mAh değeri yüksek batarya koysa batmaz diye düşünüyorum telefondan genel olarak memnunum ancak batarya performansı üzüyor.

denizci535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oneplus 5T saf android den geçtim ilk aradığım şeyleri yazacağım.
1 geri home ve uygulama kapatma alt tuşları coook arıyorum.
2 bildirim ledini arıyorum ne kadar önemliymiş şimdi anladım
3 YouTube vanched arıyorum reklamsız flim izlemeyi özledim.
4 çerçevesiz bir telefon kullanmayı özledim.
5 hızlı şarjı özledim (6s plus kullanıyorum)
6 ücretsiz uygulama yüklemeyi özledim
Sunu da yazayım kesinlikle çerçevesiz telefon kullanırken çerçeveli telefon almayın. İphone harbi hamallıktır. Bunlar benim deneyimlerim.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Oneplus 5T saf android den geçtim ilk aradığım şeyleri yazacağım.
1 geri home ve uygulama kapatma alt tuşları coook arıyorum.
2 bildirim ledini arıyorum ne kadar önemliymiş şimdi anladım
3 YouTube vanched arıyorum reklamsız flim izlemeyi özledim.
4 çerçevesiz bir telefon kullanmayı özledim.
5 hızlı şarjı özledim (6s plus kullanıyorum)
6 ücretsiz uygulama yüklemeyi özledim
Sunu da yazayım kesinlikle çerçevesiz telefon kullanırken çerçeveli telefon almayın. İphone harbi hamallıktır. Bunlar benim deneyimlerim.
5t’den 6s+’a geçmek te....ne bileyim.

Umarım geçme nedenin çok iyidir

Ata_

Asistan
Reaksiyon puanı
120
Bir Apple iPhone kullanıcısı olarak tartışmasız batarya derim biraz daha mAh değeri yüksek batarya koysa batmaz diye düşünüyorum telefondan genel olarak memnunum ancak batarya performansı üzüyor.
iphone'un bataryası şuan en iyilerden zaten yeni model kullanıyorsan

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,483
Oyun için alıcak arkadaşların android alması çok daha iyi diğer yönden uzun süre güncelleme desteği her programın optimasyonlu çalışması yavaşlama gibi bir sorun olmaması sonucu Apple gayet başarılı bir telefon. ( Benim açımdam )
Bilinçli yavaşlatma ve bazı modellerde pil sorunu eksik yanı. Eğer bir Apple Ekosistemi kurabilirseniz çevrenizde hayatınız olumlu açıdan değişiyor, kolaylaşıyor ve en ufak bir işte bile vakit kazanabiliyorsunuz.