Apple marka iphone telefonların en kötü yanlarını tartışıyoruz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

apple marka iphone telefonlar genel itibari ile seviliyolar mı?

• Kullanılan toplam oy
    22

PARAzitCELL

Profesör
Almayı düşünenlerin en çok sordukları soru bu oluyor. Kullananlar ne diyor bakalım, bir başvuru kaynağı olabilirse çok kişi faydalanır...

Bi ıssırabilsem

Profesör
Oyun için alıcak arkadaşların android alması çok daha iyi diğer yönden uzun süre güncelleme desteği her programın optimasyonlu çalışması yavaşlama gibi bir sorun olmaması sonucu Apple gayet başarılı bir telefon. ( Benim açımdam )

PARAzitCELL

Profesör
Oyun için alıcak arkadaşların android alması çok daha iyi diğer yönden uzun süre güncelleme desteği her programın optimasyonlu çalışması yavaşlama gibi bir sorun olmaması sonucu Apple gayet başarılı bir telefon. ( Benim açımdam )
Peki hocam, hangi modeli kullandınız ve bataryadan kaynaklı yavaşlatılma problemi ile karşılaştınız mı?

insanimsi

Doçent
İpad kullanıyorum o yüzden cevap vereceğim yeterli bağlantı olanakları yok uygulamaların bazıları daha pahalı ve zaten apple arka tablet fiyatına başlangıç seviyesi linux için pc telefon içinse gaming pc alınıyor (son modeller) iphone zaten alınmaz özelleştirme sıfır bence tek ipad alınır elektro gitarı irig ile bağlayınca süper ses çıkıyor BIAS AMP 2 kullanırsanız
Resmen amfi değerinde ses veriyor

fahribagci

Üyecik
Güncelleme desteği bakımından bir sıkıntısı asla yok. Sıklıkla güncelle geliyor.
Fakat kötü yanı şu. Apk gibi dosyalar o kadar kolay inmiyor. Sadece bir kaç kaynak var. Onlarıda Apple bazen engelliyor.
Bir diğer güzel özellik kamera. Hani iPhone telefonlarının kameralarının çözünürlükleri düşük oluyorlar ya, siz ona bakmayın. Benim telefonum iPhone 5S. Bildiğiniz gibi 5s'lerin ön kamelası 1.2 Megapiksel. Ama fotoğraflar ve görüntülü aramalardaki kalite güzel. Yani o kadar az bir çözünürlüğe siz aldanmayın. Zaten kamera çözünürlükle bitmez.
Bir diğer kötü yanı ise, güvenlik yüzünden Android cihazda yapabildiklerimizin bazılarını iPhone'larda yapamamak.
Siz bir Android cihazda kolaylıkla zil sesi yapabiliyorsunuz. Ama iPhone'larda bu durum böyle değil. İTunes Store diye bir şey var. Buradan en fazla 1.50TL vererek bir zil sesi satın alabiliyorsunuz.
Müziklerde bu şekilde. Ya Apple Müziğe abone oluyorsunuz, ya da iTunes Store'dan müzik indiriyorsunuz.
İPhone'larla ilgili her şeyi bana sorabilirsiniz.

@ardagrbz

Doçent
Apple tüm sistemleri ve ekosistemleri açısından zaten dışa kapalıdır. İnsanlar sürekli olarak yok müzik indirilmiyor, yok zil sesleri paralı, yok apk oyunlar inmiyor, yok fotoğraflar kolayca transfer edilemiyor vs vs gibi saçma yorumlar yapıyor. O kadar para vereceksen bi Apple Music de al.
Zaten iPhone alacak insan bunu bilmeli ve ona göre seçimini yapmalı. Ayrıca iPhone eleştiri odağı değiş genellikle iOS'tur.
Eksi yanları da bilinçli yavaşlatma ve pil sorunudur ama o da abartılacak şekilde değil.

insanimsi

Doçent
Apple tüm sistemleri ve ekosistemleri açısından zaten dışa kapalıdır. İnsanlar sürekli olarak yok müzik indirilmiyor, yok zil sesleri paralı, yok apk oyunlar inmiyor, yok fotoğraflar kolayca transfer edilemiyor vs vs gibi saçma yorumlar yapıyor. O kadar para vereceksen bi Apple Music de al.
Zaten iPhone alacak insan bunu bilmeli ve ona göre seçimini yapmalı. Ayrıca iPhone eleştiri odağı değiş genellikle iOS'tur.
Eksi yanları da bilinçli yavaşlatma ve pil sorunudur ama o da abartılacak şekilde değil.
Cihazı alırken bunun farkındaydı babam zaten tek hedef televizyona bağlayıp film izlemek diğeri de gitar çalmaktı bunlardan gitar da olsaydı androidde samsung tablet alırdık herhalde :)
Ama gitar çalmak dışında bir işe yaramaz

@ardagrbz

Doçent
Cihazı alırken bunun farkındaydı babam zaten tek hedef televizyona bağlayıp film izlemek diğeri de gitar çalmaktı bunlardan gitar da olsaydı androidde samsung tablet alırdık herhalde :)
Ama gitar çalmak dışında bir işe yaramaz
Ben size cevap olarak yazmadım ama üstünüze alındınız herhlade. Ayrıca "bir işe yaramaz" derken neyi kast ettiniz ? iPad şuan en kullanışlı cihaz, tablet piyasasında lider ve bir çok bilgisayardan daha iyi. Açarsanız konuyu daha rahat anlarız.

Bi ıssırabilsem

Profesör
Şaka anlamında söyledim ama yanlış anlaşılacak birşey varsa özür dilerim.

snp617 işlemcili bir şey 3 buçuk 4 yıl sonra yavasliyacaktır yani o anlamda.

çok gereksiz pahalı olması ve yenilik diye 3,5mm jakı kaldırdı ki esasında yenilik değil...

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı
Apple Öcü
Gm, Vestel melek

İmza ConfickerBelasi ve diğer konularında caps'e basmaktan kıran ama buna her ne hikmetse Amerikan malı diye güya tanımazlık göstermek isteyen konu sahibi... 👏🏻👏🏻👏🏻 🤐

PARAzitCELL

Profesör
Apple Öcü
Gm, Vestel melek

İmza ConfickerBelasi ve diğer konularında caps'e basmaktan kıran ama buna her ne hikmetse Amerikan malı diye güya tanımazlık göstermek isteyen konu sahibi... 👏🏻👏🏻👏🏻🤐
Benzer üç konu daha açtım; huawei, samsung ve vestel... Herhangi bir olumsuzluk göremiyorum. Şurası gerçek tabiki, benim anlayışım, görüşüm belli ama konularımda bunu dikte ettirmem, serbest, özgür bir ortam benim istediğim bir ortamdır ve herkes görüşünü ancak o zaman en samimi bir şekilde belirtebilir ve budur asıl önemsenmesi gereken.

stat counter