Apple Geniusbara randevu alamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Tekno Cecelist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
1 aydır uğraşıyorum malesef yok.Randevuyu nasıl alabilirim?Hepsi dolu

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
1 aydır uğraşıyorum malesef yok.Randevuyu nasıl alabilirim?Hepsi dolu

Evet randevu almak biraz zor ama her saat başı ile 10 dakikaya kadar randevu almayı deneyebilirsiniz örn : 12:00-12:10 - 13:00-13:10 14:00-14:10

Tekno Cecelist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yardımınız için teşekkürler.Denerim.Başka fikri olan varmı

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Direk Apple i arayın . Durumunuzun acil olduğunu ve bir üst yetkiliye bağlanmak istediğinizi söyleyin. Halledeceklerdir

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
aöık net söyleyim hiç bir şekilde randevu vermiyorlar

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
şu an hem telefondan hemde canlı destekten bende randevu almaya çalışırım fakat hayla bir sonuç yok

apple şunu ikta ediyor genpa ve kvk gibi yerlerede götürebilirsiniz diyor onlarda artık bizim gibi randevu sistemiyle çalışıyor diyor fakat ben bu yerleri tavsiye etmiyorum

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
şu an hem telefondan hemde canlı destekten bende randevu almaya çalışırım fakat hayla bir sonuç yok

apple şunu ikta ediyor genpa ve kvk gibi yerlerede götürebilirsiniz diyor onlarda artık bizim gibi randevu sistemiyle çalışıyor diyor fakat ben bu yerleri tavsiye etmiyorum

Evet randevu almak biraz zor ama her saat başı ile 10 dakikaya kadar randevu almayı deneyebilirsiniz örn : 12:00-12:10 - 13:00-13:10 14:00-14:10

size önerdiğim gibi randevu almaya çalışın farklı şekilde alamazsınız.

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Niye yapılmasın ki benim kendi yaptığım şey:) Üst yetkili ye bağlanıp telefonumu değiştirmeyen Genpayı aratarak telefonu bile anında değişdirttim. Olası şeyler bunlar

hayrınıza bana da yaparmısınız :) ben hayla randevu almaya çalışıyorum genpa ve kvk sıkıntı yaşadıgımdan gitmek istemiyorum

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
hayrınıza bana da yaparmısınız :) ben hayla randevu almaya çalışıyorum genpa ve kvk sıkıntı yaşadıgımdan gitmek istemiyorum

Hocam tabiki yardım ederim. Burada önemli olan konu şu telefon değişmesini isterseniz randevu ile olacak iş değil bu.
Başka bir şey Önerecem o zaman

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Siz 15 gün bekleyebilirseniz ben sizin telefonunuzu değiştirmenizi de yardımcı olacağım. Sıvı teması veya düşme yani büyük bir darbe yoksa halledelim:)

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Niye yapılmasın ki benim kendi yaptığım şey:) Üst yetkili ye bağlanıp telefonumu değiştirmeyen Genpayı aratarak telefonu bile anında değişdirttim. Olası şeyler bunlar

Olası şeyler değil ben kendim apple destekte çalıştım web site harici hiç bir şekilde randevu verilmiyor istinai bir durumun olmuş olabilir,

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Ben arkadaş 15 gün bekleyebilirse eğer telefonunu bile değişirtirim. Sorun olsun olmasın önemli değil

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Randevu işine gelince çok istisnai bir durum yoktu. Telefonu ilk önce Genpa ya gönderdim. Genpa cuma günü saat 11:45'te teslim aldı öğleden sonra 2:45'te kargoladı. Sonra teleservice gönderdim. Orada 25 gün kaldı format atlıpp geri gönderilmiş. Ağzıma geleni verdim telefondan. Sonra sizin için hızlı bir şekilde randevu hazırlayalım.AppleStore'a gidin ve yardımcı olursun denildi.gittim ve 15 dakika sonra telefon değişildi

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
e iyiymiş o zaman bundan sonra swap işlemleri sende ;)

Bu konu hakkında bir topic açmayı düşünüyorum. Benim sadece başarı teknik servisimde 65 tane swap İşlemim var. Bunlardan iki tanesi sıvı teması bile gördü:) biri yemek yaparken bir bayan arkadaşın ki tencerye düşmüşdiğeri liseden samimi bir arkadaşım , Deniz kenarında gezerken islak kumun içine düşürmüş.

Arkadaşın ki çalışır vaziyette ise ben o telefonu değiştirtirim Allahın izni ile:) durumuda burada paylaşsın

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Randevu işine gelince çok istisnai bir durum yoktu. Telefonu ilk önce Genpa ya gönderdim. Genpa cuma günü saat 11:45'te teslim aldı öğleden sonra 2:45'te kargoladı. Sonra teleservice gönderdim. Orada 25 gün kaldı format atlıpp geri gönderilmiş. Ağzıma geleni verdim telefondan. Sonra sizin için hızlı bir şekilde randevu hazırlayalım.AppleStore'a gidin ve yardımcı olursun denildi.gittim ve 15 dakika sonra telefon değişildi

Bak olay bu genpadan referansla yönlendirilmişsin ben doğrudan alabilinecek web site harici bir yer olmadığını bildiriyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bu konu hakkında bir topic açmayı düşünüyorum. Benim sadece başarı teknik servisimde 65 tane swap İşlemim var. Bunlardan iki tanesi sıvı teması bile gördü:) biri yemek yaparken bir bayan arkadaşın ki tencerye düşmüşdiğeri liseden samimi bir arkadaşım , Deniz kenarında gezerken islak kumun içine düşürmüş.

Arkadaşın ki çalışır vaziyette ise ben o telefonu değiştirtirim Allahın izni ile:) durumuda burada paylaşsın

Kendim apple storedeyken toplam 1410 swap uyguladım ;)

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Bak olay bu genpadan referansla yönlendirilmişsin ben doğrudan alabilinecek web site harici bir yer olmadığını bildiriyorum.

Aslında referans demeyelim de benim biraz inatçılığım. İlk önce beni müşteri temsilcisi karşıladı daha sonra bu olay bizi aşıyor bir üst temsilciye yönlendirelim dediler.

30 dakka konuşmadan sonra bir üst temsilci tarafından bana randevu ayarlandı

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Aslında referans demeyelim de benim biraz inatçılığım. İlk önce beni müşteri temsilcisi karşıladı daha sonra bu olay bizi aşıyor bir üst temsilciye yönlendirelim dediler.

30 dakka konuşmadan sonra bir üst temsilci tarafından bana randevu ayarlandı

Referans referans referans ;)

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
teşkekür ederim ama şu an 15 gün için telefon bulmam lazım
saten artık beni ne genpa ya da kvk aktarmıyorlar daha önce sıkıntı çıkardıkları için yazılı görüşmemiz ile telefonu haftasonu sabah satlerinde getiriniz dedi o zaman işlem yapabiliriz dediler
şu an apple müşteri hizmetleri görüştüm size gün içinde randevu ayarlicaz dediler

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
teşkekür ederim ama şu an 15 gün için telefon bulmam lazım
saten artık beni ne genpa ya da kvk aktarmıyorlar daha önce sıkıntı çıkardıkları için yazılı görüşmemiz ile telefonu haftasonu sabah satlerinde getiriniz dedi o zaman işlem yapabiliriz dediler
şu an apple müşteri hizmetleri görüştüm size gün içinde randevu ayarlicaz dediler

Demiştim sana:)

mert-memic

Asistan
Reaksiyon puanı
26
şu an bugün açtıgım 20 canlı destek falan :)
bu satten sonra apple mı asla

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38.9 KB · Görüntüleme: 647

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Maalesef piyasada randevu alıp gitmeyen veya satmaya çalışan çakallar çok bunlar yüzünden randevu almak zor

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
şu an bugün açtıgım 20 canlı destek falan :)
bu satten sonra apple mı asla

Tipik türk müşteri klasiği :D ne olsa biz paramızı aldık ne yaparsanız yapın diyorsunuz hahahah çağrı merkezinde takım lideri olduğum için en çok duyduğum laf :D

52SakocaN52

Müdavim
Reaksiyon puanı
738
Tipik türk müşteri klasiği :D ne olsa biz paramızı aldık ne yaparsanız yapın diyorsunuz hahahah çağrı merkezinde takım lideri olduğum için en çok duyduğum laf :D

Onu Apple demiş yalnız:) dememişte ona yormuş arkadaş.

Ben Apple in kendinden kaynaklı hiçbir hatayı düzeltemeyeceğini düşünmüyorum.