Apple Eğitim Store'dan Alışveriş

Bu konuyu okuyanlar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Arkadaşlar apple eğitim Store'da öğrencilere indirimli ürünler satıyor. Burdan alışveriş yaparken herhangi bir doğrulama yapmıyor. Üniversite adı istiyor o da zorunlu değil. O zaman neden normal Store'dan +400₺ veriyim. Sizinde Düşüncelerinizi merak ediyorum.

ademcamlikaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aracı bir firma aracılığıyla öğrenciyim diyerek bu indirimden bende faydalandım. Benden de ne belge ne de üniversite adı istendi. Apple'ın kıyağı mı diyelim ne diyelim bilemiyorum artık... :yes:

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Aracı bir firma aracılığıyla öğrenciyim diyerek bu indirimden bende faydalandım. Benden de ne belge ne de üniversite adı istendi. Apple'ın kıyağı mı diyelim ne diyelim bilemiyorum artık... :yes:

Aracı bir firma ile kime ne dedin? Benim Kastettiğim online mağazaya girip normal ürün alırmış gibi almak.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar apple eğitim Store'da öğrencilere indirimli ürünler satıyor. Burdan alışveriş yaparken herhangi bir doğrulama yapmıyor. Üniversite adı istiyor o da zorunlu değil. O zaman neden normal Store'dan +400₺ veriyim. Sizinde Düşüncelerinizi merak ediyorum.

Mac bilmiyorum fakat sanırım iPad'de uygulumaların bir
kaçı yok onun yerine iTunes Education falan var *duydum.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Mac bilmiyorum fakat sanırım iPad'de uygulumaların bir
kaçı yok onun yerine iTunes Education falan var *duydum.

13" retina MacBook Pro. Normal fiyatı 4.299₺. Apple eğitim online Store'dan 4.043₺.

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Bende alacaktım bundan zaten , bilmiyorum araştrmakta fayda var.