apple değişim cihazı nedir

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Osnmz

Üyecik
iphone 6 cihazımı bazı sorunlar nedeni ile apple türkiye onarım merkezine gönderdim sonuç cihaz degişimi gelecek olan cihaz 0 (sıfır) cihaz mıdır yoksa daha önce işlem ğörmüş bi cihaz mıdır tecrübelerizi ve yardımlarınızı bekliyorum

Sağlam parçalarla toplanmış bir telefon işte sıfır değil ama iyidir sorun çıkarmaz.

Gelecek olan cihaz sıfır cihazdır aklınızda soru işareti olmasın değişim cihazları sıfır cihazlardır bir başkasının kullanmış olduğu cihazı size veremezler

iphone 6 cihazımı bazı sorunlar nedeni ile apple türkiye onarım merkezine gönderdim sonuç cihaz degişimi gelecek olan cihaz 0 (sıfır) cihaz mıdır yoksa daha önce işlem ğörmüş bi cihaz mıdır tecrübelerizi ve yardımlarınızı bekliyorum
Gelecek olan cihaz sıfır cihazdır aklınızda soru işareti olmasın değişim cihazları sıfır cihazlardır bir başkasının kullanmış olduğu cihazı size veremezler
Cihaz tam anlamıyla sıfır değil. Cihaz değişimine verdiğiniz sorunlu cihazın ekranını ve kasasını değiştiriyorlar, pilini değiştiriyorlar ve sorunlu bir parça var ise değiştiriyorlar diğer sağlam şeylere karışmıyorlar. Hâl böyle olunca sıfır cihazmış gibi geliyor. Yoksa tamamen kutudan çıkarılmış bir cihaz değil yani.