App Store uygulamaları Android marketteki gibi ücretsiz(FREE) mi.?

Bu konuyu okuyanlar

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar kararsız kaldım iphone 3gs mi alsam yok sa samsung galaxy ace mi bnm kafam samsung galaxy ace te ama azcıkta iphone 3gs'e gidio merak ettiğim şu : App Store uygulamaları tamamen Android marketteki gibi ücretsiz mi (çinkü android markette her uygulama ücretsiz) Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar..CastingDamage

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
android markette her uygulama ücretsiz değil kardeşim. ama appstore'a oranla tabi ki ücretsiz uygulama sayısı çok daha fazla.

Taka99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yalnız şaka maka ben de 3gs almayı düşünüyorum. Krediyi bekliyorum. Özelden at,sana birkaç link atabilirim

FY2005

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Iphone alanları harbiden anlamıyorum. Yazık o paraya yav...

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Android markette tüm uygulamalar ücretsiz degil aynı sekilde appstore'dada oyle appstore da günlük uygulamaları takip edersen paralı uygulamarın ücretsiz olan anlarında indirebilirsin.İphone 3gs al derim bende 4 kullanıyorum.

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ne biliyim benm bu tel işi için 750 tl param var bnm kafam Samsung Galaxy ace e yatıo yani iPhone kafama pek yatmıo :D

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen bilirsin ama biryanda iphone var yani demis oluyum ayrıca iphone3gs 19tl taksitle satılıyo.

disobedient

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence bosa 3gs almayin. benim abimde 3 var, su anda uygulamalari zar zor kaldiriyo cunku uygulamalar cok hizli gelisiyolar. alacaksaniz hic degilse 4 alin.

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar A.B.D. de akıllı telefon pazarında htc ve samsung Iphonu u satışta geçmiş.Bence artık Androidli telefonlar varken Iphone ' a para verilmez.

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Peki Samsung Galaxy ace mi yoksa iPhone 3GS mi.?
iphone 3gsa değil ama galaxy ace de değil. ace fiyatını hak etmiyor ona vereceğin parayla hatta daha ucuzuna huawei ideos x5 alabilirsin ya da biraz daha arttırırsan xperia neo alırsın ama ace o fiyatı hak etmiyor bence.

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence bosa 3gs almayin. benim abimde 3 var, su anda uygulamalari zar zor kaldiriyo cunku uygulamalar cok hizli gelisiyolar. alacaksaniz hic degilse 4 alin.

Kardeşim iphone 2g ve 3g nin işlemcileri 600mhz benim arkadasimdada iphone 2g var ve nfs bile oynuyo suan.İphone 3gs nin islemcisi 800mhz ve ios5 bile calisiyor.

CastingDamage

Asistan
Reaksiyon puanı
1
4'e almaya para yetmez bnce Ben en iyisi samsung galaxy ace alıyım vatan'dan hafta sonu .. :D

-------------------------------------------------------------------------------------------

Bilgileriniz için teşekkür ederim..by CastingDamage

Son mesajlar