App Store ödeme yönteminiz reddedildi !

Bu konuyu okuyanlar

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşları başlıkta da belirttiğim gibi önceden aynı kart ile app storedan alışveriş yaptım sorunsuz bir şekilde o parayı karttan cekiler yani borç yok ve güncelleme ve ücretsiz uygulamada yükleniyor ancak kartı kabul etmiyor bunun nedenini bilenler yazabilir mi

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
ama 31.01.2018 den itibaren kredi kartlrı internet üzerinde alışverişe kapatıldı
isterseniz bankayla görüşüp açtırabilirsiniz

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ama 31.01.2018 den itibaren kredi kartlrı internet üzerinde alışverişe kapatıldı
İninal kart kullandığım için bu uygulamadan muaf diye biliyorum

---- Mesajlar birleştirildi ----

Zaten daha 1 hafta öncesinde yapmıştım Ocak ayında değil yani

Son düzenleme:

utkuversus

Hondaşk
Emektar
Reaksiyon puanı
13,179
Son kullanma tarihi yakın ise çekmez.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Kartınızın içerisinde en az 4.50 Lira olması gerekiyor işlem yapabilmeniz için ister ücretsiz olsun ister ücretli olsun. Eğer ücretli bir işlem yapacaksanız kartın içerisinde işlem yapacağınız miktarda para olması gerekiyor. Eğer önceden bir ücretli bir şey satın aldınız ve parası çekilmediyse o para çekilene kadar yeni bir alışveriş yapamazsınız. Telefonunuzun ayarlar kısmına girip App Store kısmından Apple Kimliğinize tıklayın ve Apple Kimliğimi Göster diyin orada Satın Alınanlar bölümü var oradan kontrol edebilirsiniz satın alımlarınızı.

Bilal Yıldız

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Kartınızın içerisinde en az 4.50 Lira olması gerekiyor işlem yapabilmeniz için ister ücretsiz olsun ister ücretli olsun. Eğer ücretli bir işlem yapacaksanız kartın içerisinde işlem yapacağınız miktarda para olması gerekiyor. Eğer önceden bir ücretli bir şey satın aldınız ve parası çekilmediyse o para çekilene kadar yeni bir alışveriş yapamazsınız. Telefonunuzun ayarlar kısmına girip App Store kısmından Apple Kimliğinize tıklayın ve Apple Kimliğimi Göster diyin orada Satın Alınanlar bölümü var oradan kontrol edebilirsiniz satın alımlarınızı.
Sorunu hallettim para yükleyince kabul etti kartı içind para bırakmak gerekiyor demekki