api-ms-win-core-heap-I2-1-0.dll hatasını nasıl çözerim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Treajen96

Asistan
FlixGrab+ programı kurmuştum. Log In dediketn sonra bu hatayı verdi "api-ms-win-core-heap-I2-1-0.dll is missing from your computer." DLL'yi indirdim System32'ye atmaya çalıştım fakat zaten olduğunu söyledi. Nasıl çözebilirim?

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
ilgili programın içine de aynı dll i kopyalayıp yapıştırın sistemi yeniden başlatın (=
sonucu tekrar yazın çözüm olmaz ise
ayrıca şu nuda deneyin
Windows 32 bit ve Windows 64 bit için CMD komut penceresine sfc /scannow komutunu girerseniz, bilgisayarınızda bulunan tüm DLL dosyalarını onarırsınız.

KAYNAK

Treajen96

Asistan
ilgili programın içine de aynı dll i kopyalayıp yapıştırın sistemi yeniden başlatın (=
sonucu tekrar yazın çözüm olmaz ise
ayrıca şu nuda deneyin
Windows 32 bit ve Windows 64 bit için CMD komut penceresine sfc /scannow komutunu girerseniz, bilgisayarınızda bulunan tüm DLL dosyalarını onarırsınız.

KAYNAK
Porgramın olduğu yerede attım. System32 ve SysWOW64de de vardı. Hiçbiri düzeltmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

flixgrab.com'dan mı indirip yüklediniz yoksa başka bir siteden mi?
piratepc.net sitesinde crackli indirdim. Fakat crack yapmayınca da aynı hatayı alıyorum.

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Porgramın olduğu yerede attım. System32 ve SysWOW64de de vardı. Hiçbiri düzeltmedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

piratepc.net sitesinde crackli indirdim. Fakat crack yapmayınca da aynı hatayı alıyorum.
O tip yerler genelde virüs yuvasıdır ve bu forumda krack kürek şeylere yardım edilmez, sadece ufak bir şey antivirüs uygulamasının karantina kısmını kontrol et cevap orada (=

stat counter