Apex legends : cpu does not have popcnt! Hatasi aliyorum!

Bu konuyu okuyanlar

shiftso

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar APEX LEGENDS oyunu güncelleme gelmeden önce Easy Anti-cheat yükleme ekranı doluyor ve origin e atıyordu. Bu hatadan sonra update gelmesini bekledim ve geldi fakat yeni bir hata "CPU DOES NOT HAVE POPCNT!" hatası alıyorum. Şuanlık bir çözüm bulamadım umarım bana yardımcı olursunuz... Teşekkürler :)

66134

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Çözüm cpu değiştirmekmiş dostum öyle diyorlar maalesef . Ben de aynı hatayı alıyorum :/

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Streaming SIMD Extensions teknolojisini desteklemeyen işlemcilerde bu oyun açılmıyor. Bu teknolojinin bu oyun için minimum 4. versiyonu olması gerekiyordu sanırım. Bu teknoloji veri işleme ile ilgili performansı direkt etkileyen bir teknoloji. Anakartınızın modeline ve soket numarasına uygun yeni bir işlemci almanız gerek. Tabii bu değişiklik ramlerinizi falanda etkileyebilir.

memo0652

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Sistemim Güncel oyunları açabilmekteyken böyle bir kısıtlama saçma olmuş gerçekten. Apex için oyuncu kaybı demektir bu. Böyle sorunlardan muzdarip birçok kullanıcı var.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Evet ama adamlar az sayıda sıkıntı istiyorlarsa ve birazda güvenlik amaçlı ise bir şey diyemeyiz. Belki başka şeylerde vardır ama bunun için işlemcisini değiştirenler gördü bu gözler.

Son mesajlar