AORUS GeForce® GTX 1080 Ti WATERFORCE WB Xtreme Edition 11G Sıvı soğutma konusunda yardım.

Bu konuyu okuyanlar

Klaromin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar AORUS GeForce® GTX 1080 Ti WATERFORCE WB Xtreme Edition 11G için sıvı soğutma kurmayı düşünüyorum ama CPU'yu işe dahil etmeden sadece ekran kartına yapabilir miyim bu işi ? Yani Bu tarz bir şey alsam hortumları sökülebilir oluyor mu? Bu CPU soğutucu ve benim rokor girişlerle uyumlu olur mu bilmiyorum ama... GPU'mun rokorları var bu arada aşağıda gözüküyor fotoğrafta. İlla pompalı bir soğutucu mu almayılıyım ? Yada herhangi bir tavsiyeniz varsa lütfen belirtin. :)
71y2YPIj06L._SX425_.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

Böyle bir parça sizce işimi görür mü ? https://www.ekwb.com/shop/ek-kit-s280

---- Mesajlar birleştirildi ----

Böyle bir parça

Son düzenleme:

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Bu parça kendi soğutucusu için üretilmiş. Sizin ekran kartınızla uyumlu olmama ihtimali yüksek.

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Soğutucunun hortumlarını sökerken içerisindeki sıvı dökülür ayruca pomba kısmını sökeceğin için devirdaim yapmayacak ekran kartı için soğutma aparatı sadece fan ve hortum şekilde olanlar takılabiliyor diye biliyorum ama Türkiye de varmı araştırmak lazım custom sıvı soğutma ile halletmen gerekecek gibi duruyor..

Klaromin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki şöyle bir şey alsam uygun olur mu ? İlk yorum da da söylemiştim. Olmaz diye buna mı demiştiniz acaba?