Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
2248441_810x458.jpg

AÖF sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Anadolu Üniversitesi AÖF vize sınavını 24 - 25 Kasım tarihlerinde adayların katılımıyla gerçekleştirmişti. İşte AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı

AÖF vize sınav sonuçları, yani Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2018 - 2019 eğitim dönemi vize sınav sonuçları açıklandı. AÖF sınav sonuçlarının ardından adaylar final sınavları için hazırlıklarına hız vermeye başladı. İşte AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı ve 2018 - 2019 Anadolu Üniversitesi AÖF akademik takvimi...

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI!
AÖF sınav sonuçları Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi resmi internet sitesi üzerinden öğrencilerin erişimine açıldı. Öğrenciler e-Posta Adresi (veya TC Kimlik Numarası) ve şifreleriyle otomasyon sistemine giriş yapıp sonuçları öğrenebiliyor.
AÖF SINAV SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYIN

AÖF SORU VE CEVAPLARI
Çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına ANADOLUM eKampüs Sisteminden erişebilirsiniz.
Anadolum eKampus adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.
AÖF MAZERET SINAVI VAR MI?
Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre: "Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir." denildi.

Kaynak: HT