Antivirüs programları

Bu konuyu okuyanlar

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
hocam bi önceki pc mi 2008 yılında aldığımda orijinal norton almıştım .ama o norton hala bu zamanda da agır ise nasıl memnun kaldığını merak etmekteyim açıkçası :rolleyes: o orijinal nortonu birdaha hic kullanmadım ..
Norton, duyduğum kadarıyla o sorunu çözdü. Artık duyduğuma göre daha hafif.

paulay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
bence bütün virüsleri çıkaran ( % 95) gene antivirüs şirketleri olduğu kanısındayım ...işleri bu amaçları para kazanmak. kazanmak içinde virüs ü yaygınlaştırıp kendileri piyasaya pazarlıyorlar. yanılıyormuyum ..pc bilgim nerdeyse yoktur ama mantığım böyle söylemekte?

---- Mesajlar birleştirildi ----

norton pc mi kullanılmaz şekilde adeta kilitliyordu .. düzeltmezlerse zaten iflas ederdi :D

avira pro key paylaşabilirmisin hocam :relaxed:

Son düzenleme:

Türkçesever

Profesör
Reaksiyon puanı
2,969
bence bürün virüsleri çıkaran ( % 95) gene antivirüs şirketleri olduğu kanısındayım ...işleri bu amaçları para kazanmak kazanmak içinde virüs ü yaygınlaştırıp kendileri piyasaya pazarlıyorlar. yanılıyormuyum ..pc bilgim nerdeyse yoktur ama mantığım böyle söylemekte?

norton pc mi kullanılmaz şekilde adeta kilitliyordu .. düzeltmezlerse zaten iflas ederdi :D
Aslında sizin gibi düşünenler var. Ama kanıtlanmış bir haber görmedim.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Testlerde eset geride kalıyor evet ama koruması defender ve birçok antivirüsten iyi benim öğrencilik bitince kaspersky satın almayı düşünüyorum nortonda olabilir o zamanki testlere göre bakacağım :D

Katılıyorum sana bende antivirüs değiştireceğim zaman format atıyorum dediğin gibi bazı kalıntılarını silemiyoruz
bilgisayarınız sağlamsa bitdefender total securıty kullanın.pek denedim ama bilgisayarı çok yoruyordu kaldırdım