Anonim ve konum tabanlı rastgele sesli konuşma uygulaması

Bu konuyu okuyanlar

Frekansapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar, arkadaşımla birlikte hazırlamış olduğumuz Frekans : Konum Tabanlı Rastgele Sohbet uygulamasını Google Play'de Yayınladık ve çok yakında App Store'da yayına gireceğiz. Uygulamamız kısaca seçtiğiniz menzildeki insanlar ile rastgele sohbet etmenizi sağlıyor. Ve bunu yaparken süre kısıtlaması yok. Uygulamamızla ilgili önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.
Eğer bizi desteklemek isterseniz Uygulamayı indirebilir ve Puanlayabilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.frekans

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Merhabalar, arkadaşımla birlikte hazırlamış olduğumuz Frekans : Konum Tabanlı Rastgele Sohbet uygulamasını Google Play'de Yayınladık ve çok yakında App Store'da yayına gireceğiz. Uygulamamız kısaca seçtiğiniz menzildeki insanlar ile rastgele sohbet etmenizi sağlıyor. Ve bunu yaparken süre kısıtlaması yok. Uygulamamızla ilgili önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum.
Eğer bizi desteklemek isterseniz Uygulamayı indirebilir ve Puanlayabilirsiniz.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.frekans
Güzel bir uygulama , başarılarınızın devamını dilerim. :)

Frekansapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güzel bir uygulama , başarılarınızın devamını dilerim. :)
Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için. Çok kısa bir süre içerisinde yeni özellikler ve ufak bir kaç tasarım değişikliği içeren bir güncelleme yayınlayacağız.

Frekansapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yeni güncellememiz yayınlandı. Bir diğeri de yolda :)

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
note 4 hesap oluştur butonu pasif. tambu klavye kullanıyorum, yazacağım zaman doldurduğum şeyler gözükmüyor.