ANNO 1777 Oyun oynayarak para kazandıran strateji oyunu

Bu konuyu okuyanlar

0guz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ANNO 1777
de gerçek para kazanıp onu çekebilirsiniz euro halinde. sadece kayıt olup 1 dk içinde oynamaya başlayabilirsiniz.
ilk girdiğnizde saldırı yapın çalışmaya giderseniz 8 saat sürüyor iş, gece yatarken daha mantıklı çalışmak.

Burdan üye olabilirsiniz >>> http://www.anno1777.com/index.php?i=200094

anno1777.png

İlk Hafta Rehberi
Anno1777 de ilk gününüz ve nasıl para kazanacağınız konusunda bir fikriniz yok mu? İlk günlerin en önemli kazanç kapısı bonuslardır Oyunda 5 farklı bonus bulunmaktadır Bunlar aşağıdaki gibi özetlenebilir

1 Savaşma Bonusu (Fight Bonus): bir oyuncuya saldırıp kazandığınızda otomatik olarak bu bonusu alırsınız

2 Doğrudan Köle Bonusu (Direct Slave Bonus): Bir oyuncu ile savaşıp kazandığınızda o oyuncu sizin doğrudan köleniz olmaktadır Benzer şekilde köle pazarından da satın alabilirsiniz Doğrudan köle bonusu manuel olarak her 24 saatte bir kere alınabilmektedir Bu nedenle sağlık düzeyinizin en yüksek olduğu zaman almanız tavsiye edilir

3 Sürekli Köle Bonusu: Oyuna kendi linkiniz ile kazandırdığınız oyuncular için kazandığınız bonustur Bu bonusta 24 saatte bir alınabilmektedirHerbir köleniz için bu bonusu alırsınız dolayısıyla köle sayınız ne kadar fazla ise kazancınız o kadar artar

4 Profil Bonusu (Profile Bonus): Alması en kolay bonustur Bu bonusu almak için Profile &Inventory > Profile yolunu izleyerek profilinizdeki 10 soruyu cevaplamak (Türkçe yada İngilizce fark etmez) ve 10 adet fotoğraf eklemektir 5 Çalışma Bonusu (Working Bonus):

5 gün üst üste çalışma sonucu otomatik olarak kazanılan bonustur Genellikle yüksek bir miktardır

back_top.jpg

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
İyi güzel bonus kazanıyoruzda Para nsl kazanıyoruz :)

0guz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
türk lirası oyundaki normal para, onu altına çevirebilirsin, altınları da euro ya çevirebiliyosun 1 euro = 1 euro gerçek parayla onu paypal ile çekebiliyormuşsun ben yeni başladım oyun içinde 300 euro su olan biriyle tanıştım Türk yani bakalım başlarda biraz sıkıntılı gelişmeye çalışıyorum

seymen1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki oyunu nasıl oynayacaz

--- Mesaj Güncellendi ---

bu oyunun türkçesi yokmu ya

kardeşim oyuna girdik üye olduk peki oyun nasıl oynayacaz

ingilizcedir bu oyun çok zor oynamak imkansız

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Facebook yorumları vardı , SenSDN yorumlarına adaysın Seymen1 :)