Anneler İçin Karcher Elektrikli Süpürge Modelleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Türk Gücü

Bombastik
Katılım
22 Mar 2017
Mesajlar
318
Puanları
43
Konum
Türkiye
Karcher, Anneler Günü’nde annelerine mükemmel bir temizlik yardımcısı hediye etmek isteyenler için 5 ürünüyle, profesyonel temizliği evlere taşıyor. Karcher’in VC 2, VC 3, FC 5 Premium, KB 5 ve VC 5 elektrikli süpürge modelleri, pratik, teknolojik ve çevre dostu olması açısından göz dolduruyor.VC 2 ve VC 3 Premium’la Tozlara Geçit YokKarcher’in 180 W emiş gücüne sahip, toz torbalı elektrik süpürgesi VC 2 Premium, HEPA 13 filtresiyle, alerjiyi tetikleyen toz akarı kalıntısı gibi partikülleri yüzde 99,95 oranında hapsediyor. Karcher VC 3 Premium multi-siklon elektrik süpürgesi ise havayı altı aşamada temizleyerek kiri, tozu ve tortuları yok ediyor.

Ekonomik ve Çevre Dostu FC 5 PremiumEn önemli özelliklerinden biri deterjan çözeltisi ile nemlendirilen ve hızlı bir biçimde dönen iki mikrofiber silindir olan Karcher FC 5 Premium, kirin ve nemin sürekli olarak vakumlanmasını sağlayarak en etkili temizliğin formülünü sunuyor. Kirli ve vakumlanmış sıvıyı ayrı bir tank içerisinde biriktiren Karcher FC 5 Premium, zeminin daima temiz su ile buluşmasını sağlıyor. Zaman ile birlikte su kullanımında da büyük ölçüde tasarruf ettiren Karcher FC 5 Premium, 400 ml’lik tank kapasitesiyle ahşap zeminler ve 60 m²’ye kadar olan yüzey alanına sahip tüm sert zeminleri hızlı ve kolay bir şekilde temizleme şansı tanıyor.

Evcil Hayvan Besleyenler İçin, Her An Kullanıma Hazır Karcher KB 5Kablosuz özelliği ve ince hatlı şekli sayesinde evin her bölgesinde yer kaplamadan saklanabilen Karcher KB 5, düz yüzeylerin yanı sıra manevra özelliği sayesinde merdivenlerde de üstün performans sergiliyor. Her zemine uyum sağlayabilen dönebilen fırçası ve süpürme kenarı sayesinde Karcher KB 5, profesyonel temizliğin tüm imkanlarını evlere taşıyor.

Küçük Ama Güçlü, Karcher VC 5Karcher’in profesyonel temizlik ailesinin bir diğer üyesi ise küçük ama oldukça güçlü VC 5. En küçük dolaplara sığacak kadar küçük boyuyla dikkat çeken Karcher VC 5, ulaşılması en güç köşelere bile ulaşarak kusursuz temizlik sağlıyor ve içindeki atık deposuyla da çöp torbası derdine son veriyor.

Kaynak: https://pembeteknoloji.com.tr
 

steve78

Doçent
Katılım
20 Haz 2012
Mesajlar
802
Puanları
28
VC3 ile VC3 Premium arasındaki fark nedir?
 
Üst
stat counter