[Anket] SDN'de Köşe Yazıları Olsun mu?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

SDN'de Köşe Yazıları Olsun mu?

• Kullanılan toplam oy
    304

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Alengirli beyefendi evladim. Sen bu sdn'i sahipsiz mi sandin? Sdn icin kursun atan da yiyen de kutsaldir :)

Alengirli

Dekan
Estağfirullah, haddimizi aştıysak yazık olsun bize. SDN kadar iyi sahiplenilmiş site mi var :)

fish

Profesör
bence de olmalı...site içinde bu kadar iyi yazar varken mundar olmasın düşünceler fikirler derim...yerimiz dar demeyin bulun çaresini :D

alperveli

Profesör
Olsun olsun geç bile kaldınız haa bu arada bişey sorcam sabahtan beri 5 HDD formatladım ama bu 5 tane HDD artık bozukmudur nedir xp yi kurarken bazı dosyaları kopyalamıyor neden böyle yapar cd-rom bozuztur dedim o da bozuk değil cd de de bişey yok bi fikriniz varsa merakla bekliyorum.
Bir de bu köşe yazılarında birkaç üyenin sorununu veya sorun çözümleri hakkında bilgi verilirse daha çekici olur.

Teşekkürler...

fish

Profesör
vaktiniz olur mu bilmiyorum ama sektördeki yapımcılarla diğer yazarlarla röportaj şeklinde bile olabilir bazen bu köşeler...
sdn yönetim kademesiyle de röportajlar olsun :)
berkin bozdoğan dan köşe yazılarına ek olarak röportaj istiyoruuuuuuuuz :)

emelden

Dekan
Evet olmalı ortaya çok da güzel şeyler çıkacak diye düşünüyorum. Çünkü köşe yazarlarını ve yazılarını takip edenler bilir. Bir süre sonra alışkanlık yapar. Ve belki uzun uzun makaleleri okumak sıkıcı gelir bazı kişiler için yada çok fazla teorik kelimeler kullanıldığından dolayı anlayamaz.Yazılan köşe yazılarında daha çok hayatın içinden ve güncel paylaşımlar olursa ki öyle olur sanırım. Hiç anlayamam dediğin bir çok konuyu da anlayabilirsin ve daha çok akılda kalıcı olur. Nasıl mı hayatın içinden? Madem ki Hakkı Alkan kendini örnek göstermiş bende ondan bir örnek vereyim. :)

Yanılmıyorsam geçen aydaki köşesindeydi ''patlayan ipod kulaklıkları''o yazısında kendi başından geçen bir olayı anlatmış örneğin bunu okuyan bir okuyucu işte aynı sorunu yaşayan birini şurada okumuştum çözümü için şunu şunu yapmış diyerek anımsar, daha kalıcı ve faydalı olur.

Uzun lafın kısası benim isteğim yaşadıkları sorunları ve çözümleri de olsun köşelerinde ki yazılarında.

Ohhh beee... :D

Alengirli

Dekan
Bir diş çıkarma aparatı olarak akbil,
İstanbul trafiği, işsizliğe bulunabilecek yegane çözümdür,
Otobüste oturan genç nüfusun önüne set çeken orta yaşlı ablalar,
Sadece bilgisayarında problem çıktığında summon olan komşular,
Bir cinayet silahı olarak LG 52X CD-RW,
İyi bir çocuk olan Berkin Bozdoğan'ın bir türlü şirinleri görememesi,
Öz Crytek Kardeşler Kebap ve Lahmacyun Salonu...

gibi başlıklar olabilirdi.

fish

Profesör
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Bir diş çıkarma aparatı olarak akbil,
İstanbul trafiği, işsizliğe bulunabilecek yegane çözümdür,
Otobüste oturan genç nüfusun önüne set çeken orta yaşlı ablalar,
Sadece bilgisayarında problem çıktığında summon olan komşular,
Bir cinayet silahı olarak LG 52X CD-RW,
İyi bir çocuk olan Berkin Bozdoğan'ın bir türlü şirinleri görememesi,
Öz Crytek Kardeşler Kebap ve Lahmacyun Salonu...

gibi başlıklar olabilirdi.
sazan balığı gibi atlamış olmiyim ama bu başlıklarda ciddi misin AİA ? :)

içeriğinde gayet yaratıcı yazılar yazılabilir de o açıdan soruyorum :)

Alengirli

Dekan
Ciddiyim evet, bi tane daha geldi bak:

Parasız kaldığı için 2 saatlik mesafedeki okuluna otostopla gidip gelen öğrencinin dramı.

turoksin0

SDN Okuru
hatta avatardaki gibi parmağını eme eme parmağını eriten çocuğun dramı :D

fish

Profesör
o_O o_O
bu köşe yazılarını okumak zorunda kalan zavallı sdn üyeleri :D

Alengirli

Dekan
Neyse konuya dönmezsek Troy haşlayacak gibime geliyor. Bence olsun, şaka bir yana, özellikle Hakkı Alkan ve Berkin Bozdoğan imzalı, kişisel görüşlerle dolu yazılar okumak isterim (pabucu pahalı bulan yağcı insanım, evet).

Kriptograf

Profesör
Olsun olsun ayrı bir hava katar,şuan ki havasıda gayet güzel gerçi...

[Bir kutu Şokellayı dolaptan çıkartıp bir çay kaşığı ile midesi bulanana kadar yiyen sonra kapağını kapatıp dolaba koyan,kapağı kapatınca çikolatanın tadının geçtiğini anlayıp dolabın kapağını tekrar açarak,çikolata kabının dibi gözükesiye kadar sürecek olan döngüde yolunu kaybeden tatlı düşkünleri yazı dizisi her çarşamba Sdn de :) kendi saatinde kendi gününde...]

mavinok.ta

Dekan
ya kripto allah aşkına biraz kısa cümleler kur ya :D işkence olsun diye mi yapıosun anlamıyorum ki :D cümlenin ortasında başını unutuyorum yaa :D kardeşim bu neee :D bizede yazık günah ama yaa ;D

elektr10

Profesör
Keşke hemen oy vermeseydim şimdi hayır derdim :D

Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Neyse konuya dönmezsek Troy haşlayacak gibime geliyor. Bence olsun, şaka bir yana, özellikle Hakkı Alkan ve Berkin Bozdoğan imzalı, kişisel görüşlerle dolu yazılar okumak isterim (pabucu pahalı bulan yağcı insanım, evet).
Buraya bir de Alengirli İşlerin Adamı'nı ekleyeliiiiim.
Hayır hayır ben o dediğinden değilim :p

stat counter