Anker 20000mAh Powerbank sadece 139.90!

Bu konuyu okuyanlar

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Peki nasıl taşıyacağız???
8000 lik xiaomi iş görürmüki

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
abd malı imiş :D almam... sony yetiyor bana.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
bu amerikalılar ile sorun ne anlamıyorum. sony de japon malı.
Screenshot

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
tarih çok önemli bi kaynak, ders... okuyup öğrenmeli ama burası yeri değil.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
tarih çok önemli bi kaynak, ders... okuyup öğrenmeli ama burası yeri değil.
onlar eskide kaldı... ben de sevmem ama mal almamak kadar saçma bir şey görmeedim. sonuçta ben almasam sen almasam onlar bizim 100TL'mize muhtaç değiller... adamlar milyarlarla oynuyor.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bozulma açısından dedim kolay bozulmuyor
Hız varsa sağlam araba yoktur
ben de zaten güvenlikli, iyi demek istedim :) diğer arabaların çarpışma testlerine bakarsan hepsi pert oluyor.. volvo'da ise sürücüye bir şey olmaması için özel olarak tasarlanmış.
araba bozulur mu yaw :D bu telefon değil ki kolay bozulsun.
2000 modelli arabalar hala çalışabiliyor mesela..

colite

Profesör
Reaksiyon puanı
1,275
Hocam 10000 Trust ile farkı ne bunun.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
onlar eskide kaldı... ben de sevmem ama mal almamak kadar saçma bir şey görmeedim. sonuçta ben almasam sen almasam onlar bizim 100TL'mize muhtaç değiller... adamlar milyarlarla oynuyor.
Tarih eskide kalan bir olgu değildir, geçmiş her zaman geleceğe ışık tutar ve yolumuzu bu sayede daha doğru olarak buluruz. Ayrıca insanların hayatlarına, mallarına ve hatta ırzlarına saldıran bir anlayışın, siyonist ve sömürgeci düzenin mallarını almak asıl insanlığa ihanettir. Iraklı kardeşlerimize, suriyeli kardeşlerimize, Filistinli kardeşlerimize ... yapılan onca zülüm varken ben zalimin malını niye alayım. Belki tek başıma bir yaptırım gücüm olmayacaktır ama tarafımı karınca misali belli ederim. Bu mu saçma geliyor sana, kusura bakma ama asıl bunu anlamamak bence en masumane tabirle cahilliktir.

karınca kıssası:

Kıssadan hisse: Tarafım belli olsun
Nemrud, ona karşı gelen Hz. İbrahim peygamberin ateşte yakılması emrini vermişti...

Meydanda odunlardan büyük bir yığın yapıp odunları tutuşturmuşlar. O kadar büyük bir alevmiş ki, bulutlara kadar yükselmiş. Bütün hayvanlar ateşten korkmuş kaçmış. Nemrud, ne güçlü bir kral olduğunu herkes anlasın, görsün istemiş. Nemrud’un askerleri İbrahim peygamberi mancınıkla ateşin tam orta yerine atacaklarmış.
Bu sırada göklere kadar varan ateşe doğru bir karınca ağzında küçücük bir damla su ile telaşla gidiyormuş. Başka bir karınca onun bu telaşını görüp sormuş:
– Acele ile nereye gidiyorsun?
Telaşla yetişmeye çalışan karınca, ağzındaki bir damla suyu ellerinin arasına alıp cevap vermiş:
– Haberin yok mu? Nemrud, İbrahim peygamberi ateşe atacakmış. Meydana ateşin olduğu yere su götürüyorum.
Diğer karınca kahkahalarla gülerek demiş ki:
– Senin yanan büyük ateşten haberin yok mu? Ateşe hiç bakmadın mı? Ne kadar büyük, senin bir damla suyun ateşe ne yapabilir ki?
Bir damla su taşıyan karınca:
Olsun, hiç olmazsa hangi taraftan olduğum anlaşılır.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Tarih eskide kalan bir olgu değildir, geçmiş her zaman geleceğe ışık tutar ve yolumuzu bu sayede daha doğru olarak buluruz. Ayrıca insanların hayatlarına, mallarına ve hatta ırzlarına saldıran bir anlayışın, siyonist ve sömürgeci düzenin mallarını almak asıl insanlığa ihanettir. Iraklı kardeşlerimize, suriyeli kardeşlerimize, Filistinli kardeşlerimize ... yapılan onca zülüm varken ben zalimin malını niye alayım. Belki tek başıma bir yaptırım gücüm olmayacaktır ama tarafımı karınca misali belli ederim. Bu mu saçma geliyor sana, kusura bakma ama asıl bunu anlamamak bence en masumane tabirle cahilliktir.

karınca kıssası:

Kıssadan hisse: Tarafım belli olsun
Nemrud, ona karşı gelen Hz. İbrahim peygamberin ateşte yakılması emrini vermişti...

Meydanda odunlardan büyük bir yığın yapıp odunları tutuşturmuşlar. O kadar büyük bir alevmiş ki, bulutlara kadar yükselmiş. Bütün hayvanlar ateşten korkmuş kaçmış. Nemrud, ne güçlü bir kral olduğunu herkes anlasın, görsün istemiş. Nemrud’un askerleri İbrahim peygamberi mancınıkla ateşin tam orta yerine atacaklarmış.
Bu sırada göklere kadar varan ateşe doğru bir karınca ağzında küçücük bir damla su ile telaşla gidiyormuş. Başka bir karınca onun bu telaşını görüp sormuş:
– Acele ile nereye gidiyorsun?
Telaşla yetişmeye çalışan karınca, ağzındaki bir damla suyu ellerinin arasına alıp cevap vermiş:
– Haberin yok mu? Nemrud, İbrahim peygamberi ateşe atacakmış. Meydana ateşin olduğu yere su götürüyorum.
Diğer karınca kahkahalarla gülerek demiş ki:
– Senin yanan büyük ateşten haberin yok mu? Ateşe hiç bakmadın mı? Ne kadar büyük, senin bir damla suyun ateşe ne yapabilir ki?
Bir damla su taşıyan karınca:
Olsun, hiç olmazsa hangi taraftan olduğum anlaşılır.
iyi de, böyle düşünürsen neredeyse her ülkeyle aramızda bir şey var... o zaman hiçbir şey alma. ayrıca bu devam eden bir şey değil.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,555
Biz zalimlikte sınır tanımayanlardan mümkün olduğunca ticaretimizi akıllıca gerçekleştirelim diyoruz sen hiç kimseden mal almayalım mı diye soruyorsun. Mal alalım ama almak zorunda isek ve akılcı bir yatırım ise alalım. Gereksiz ise, bir alternatifi var ise hatta çok çok daha iyi alternatifleri varken o malı almamak en doğrusu diyorum.

Örneğin s400 lere gelelim. Türkiye uzun menzilli bir füze savunma sistemi kurmaya çalışıyor ve fakat bunu yaparken işin içinde ben de olmalıyım diyor, ürünün know how ını ben de bilmeliyim diyor... Yani akıl neyi işaret ediyor, çıkarımız neyi gerektiriyorsa ona uygun davranıyoruz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bim de 75 tl iki tane alsam 150 tl idi :) şimdi fiyatı olmuş teki 150 tlEkli dosyayı görüntüle 44835
...

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://www.epey.com/powerbank/s-link-ip-g200.html

bu ürün daha ucuz ve daha verimli-işlevsel görünüyor.

Son düzenleme: