Ankara'da laptopu verebileceğim güvenilir bir yer?

Bu konuyu okuyanlar

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Sa. arkadaşlar , laptopum HP K0X30EA , HP 15-G002NT diye de geçiyor. Daha önce 3-4 tane laptopun kasasını defalarca açmıştım ama bu laptopun kasasını açmak gerçekten çok sıkıntılı klavyeyi kaldırmadan içerideki vidalar çıkarılmıyor ve power tuşunu bağlayan kablonun tutucusu kırık yani yerine iyi bi şekilde oturtulmazsa laptop açılmıyor.
Ankara'da (Kızılay,Ulus veya Mamak tercihim olur) Laptopumu uygun fiyata baktırabileceğim (fanından zaman zaman sesler geliyor ) ,Ram yükseltebileceğim (4ten 8e) ve bilgisayarıma format atmayacak :D güvenilir bir bilgisayarcı var mı biliyor musunuz , daha önce yaptırdınız mı veya tahminen ne kadar para isterler yazarsanız çok memnun olurum

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Yanında durarak söktürün

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Para vermeye hiç gerek yok. Fotoğraf çeke çeke açarsanız sıkıntı çıkmaz. Alt tarafı laptop.

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Para vermeye hiç gerek yok. Fotoğraf çeke çeke açarsanız sıkıntı çıkmaz. Alt tarafı laptop.
Fandan gelen gürültüyü gideremedim yeni fan taktım hala ses geliyor fan laptopun kendi kasasına değiyor sanırım laptopu 2015te almıştım, ramde yükseltmek istediğim için bilgisayarcıya ikisini birden yaptırayım diye düşünüyodum