Ankarada bigisayar kursu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

compeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ankarada önerdiğiniz iyi bilgisayar kursu arıyorum. bilgisayar işletmenliği word excel vs genel konular üzerine. yardımcı olursanız sevinirim.

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Bilge Adam var bildiğim en iyisi ama orasıda baya tuzlu :)

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Kitap alıp öğrenebilirsiniz bunları dediğiniz programlar çok çok basit programlar.

compeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yinede önerin bi kaç yere baktım netten doruk alfa batıfen vektörel gibi isimlere baktım ama hiç yorum bulamadım bu ve bunlar gibi gittiğiniz yada duyduğunuz kurs isimleri paylaşrsnz çok iyi olur.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Doruk gittim web tasarım için tavsiye etmem, birşeyler öğreneyim diye gittim ben hocadan daha çok biliyordum. Bana .COM ve .NET uzantıları SADECE FİRMALAR satın alabilir gibi komik bir laf söylediler :D Böyle hocalardan ders almak ne kadar mantıklı bilemem... Ayrıca çok eski sürüm programlarda anlatım yapıyorlar yenisinde çok değişmiş oluyor.

Gerçekten iyi bir kitap fazlasıyla yeterli olur sizin için. İyi bir bilgisayarcı kimse word, excell dersi vermez zaten.

compeng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi kitap alsam işten güçten yogunluktan dolayı çalışmam birazda o yüzden kurs istiyorum. hızlandırılmış kurs alan varsa onlarda yorumlarını belirtebilirmi

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Sertifika için MEB in kursları en iyisi. Halk Eğitim Merkezlerine bak derim.

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Doruk gittim web tasarım için tavsiye etmem, birşeyler öğreneyim diye gittim ben hocadan daha çok biliyordum. Bana .COM ve .NET uzantıları SADECE FİRMALAR satın alabilir gibi komik bir laf söylediler :D Böyle hocalardan ders almak ne kadar mantıklı bilemem... Ayrıca çok eski sürüm programlarda anlatım yapıyorlar yenisinde çok değişmiş oluyor.

Gerçekten iyi bir kitap fazlasıyla yeterli olur sizin için. İyi bir bilgisayarcı kimse word, excell dersi vermez zaten.

Fazlasıyla katılıyorum, hocalaya ben gösteriyodum excel formullerini :D

bilberk eğitim kursu var kızılay merkezinde yüksel caddesinde, ben oraya gitmiştim zaman geçsin diye, yardımcı olurlar sana da :)

ctrlaltgr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilişim eğitim merkezi var sandıgım kadarıyla ankarada da şubesi var bi araştır derim

bybarut

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Konu hortlamış ama
Maltepe'de Meridyen Bilişim var...

emin_bora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilişim eğitim merkezi var benim bıldıgım forumlarda fılanda cok ovuyo gıdenler orayı onerebilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilişim eğitim merkezine gidip de orayı öven ben hiç kimse görmedim :) ofis konularında daha uzman kursları araştır bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilişim eğitim'e gittim rezalet bir yer. eğitim geç başladı sonra 3Bilgi Eğitim'e gittim gayet memnun kaldım. 3Bilgii'yi tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilge adam ankaradaki en iyi bilgisayar kursu
ama para vermeden gitmek istersende beltek kurslari var bi araştır

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ankara yı bilmem ama bilge adamı biliyorum bilge adamın partnerleri cok iyi ve başarısı da iyi ama o partnerleri yüzünden tuzlu oluyor

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Al bir kitap çalış derim eminim kendi başına öğreneceksindir :)

solutionex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kurs araştırması yaptıktan sonra kendiniz karar verin. Çünkü her şey öyle bu forumlarda yazıldığı gibi olmuyor. Ankara da gidilecek en iyi yer bence vektörel bilişim. Ama bunu da çok dikkate almayın. Gidin araştırın. Çünkü tonla para ödeyeceksiniz ve bir o kadar da zaman harcayacaksınız. Yazık olur araştırmadan bir yerlere kaydolup hüsran yaşarsanız çok yazık olur.

leylaley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selamlar herkese ben 3d max mimari eğitimi aldım her şeyden önce eğitmenleri konuyla ilgili öğrenciye çok yardımcı oluyor diğer eğitimleri bilmem fakat benim eğitimim başarılı geçmişti.

Derya Cebeci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ankara'da Hem Fiyat olarak hem kalite anlamında size çok şey katacak Vektörel Bilişimi tavsiye ederim