Android'te wifi ve Bluetooth Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Jokkyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternete wifi ile bağlı iken bluetooth kulaklığım takılı telde ikiside etkin olunca baya youtube'da 144p'ye kadar görüntü kalitesi düşüyor hız pert oluyor bluetooth kapatınca hız normale dönüyor,neredeyse türknet aboneliğimi kapatıyordum yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba ?

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bendede benzer bi sorun var wifi ile bluetooth hiç bir şekilde açılmıyor internetten baktım her türlü çareyi denedim ama bir türlü bulamadım

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Bendede benzer bi sorun var wifi ile bluetooth hiç bir şekilde açılmıyor internetten baktım her türlü çareyi denedim ama bir türlü bulamadım
çare kolay stock firmware
Ben Xiaomi Redmi Note 4 almıştım. Telefon sanırım üçüncü gününde internete giremiyordu. Daha doğrusu inteneti açamıyordum.
Sıfır cihazda neden böyle bir sorun olabilir ki? Aslında ben sorunu donanımsal olarak düşünüyordum. Belki de anakartta bir arıza olmuştur.

Reaksiyon puanı
5,171
Ben Xiaomi Redmi Note 4 almıştım. Telefon sanırım üçüncü gününde internete giremiyordu. Daha doğrusu inteneti açamıyordum.
Sıfır cihazda neden böyle bir sorun olabilir ki? Aslında ben sorunu donanımsal olarak düşünüyordum. Belki de anakartta bir arıza olmuştur.
Nedenini bilmem ama bu durumlar %90 ihtimalle yazılımsal oluyor. Dediğim gibi stock firmware garanti çözüm;)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Nedenini bilmem ama bu durumlar %90 ihtimalle yazılımsal oluyor. Dediğim gibi stock firmware garanti çözüm;)
Tesadüfe bak. Bu akşam da evdeki telefon sim kartını algılamıyor. Arama yapmaya çalışırken uçak modundan çıkın diyor. Halbuki uçak modu kapalı. Telefon Vestel Venus V3 5010.

Vestel telefon rootlamak mümkün değil sanırım. Sıfırlasam sorun çözülür mü acaba? Hiç sanmıyorum.

PerzivaL

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Bana bir yerden stock firmware bulabilirsin ben çok denedim ama 2 3 kere firmware yükledim ama olmadı sen bulabilirmisin Tel:HTC E9+ veya E9pw veya HTC E9 dualar sim bu üçünden birisi çıkıyor sitelerde bu 3 u de olur