Android yardım

Bu konuyu okuyanlar

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
arkadaşlar ben oldukça indirimli biryer bulup samsung i7500 telefon aldım.üzrinde android 1,5 var.1,6 ve 2,2 ye illegal şekilde yükseltilebiliyormuş vs.ama ben şu andaki haliyle birşey sormak istiyorum.

herhangi bir şeyi çalıştırdığımda bir daha nasıl kapatacağım?örneğin müzik çaları açtım.müzik dinledim.müziği durdurup geri tuşu ile ana menüye kadar dönmemmi gerekiyo?bilen varsa yardımcı olabilirmi.her programı ayrı ayrı denedim.programların seçenekler kısmında bile çıkış yok.tarayıcıyı kullanmak çok zor oluyo böylece.acaba açıkmı kaldı diye düşünüyorum her program için.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
task manager kur arka planda ne varsa kapatır market kurulysa ordan bulabilirsin
mp3 playerde pouse basıp cıkış yaptıında program kapanır.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
task manager kur arka planda ne varsa kapatır market kurulysa ordan bulabilirsin

market açık değilmiş bu 1,5 sürümü için.yahu herkes android kullanıyorum diyo daha 1 kişi yorum yaptı.çok sağol arkadaşım.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Çalıştırdığınız programlar tam olarak kapanmıyor ama kapatmanızda gerekmiyor, sadece bellekte tutuluyorlar ve siz yeni programlar çalıştırdıkça ihtiyaca göre kapatılıyorlar. Bende tarayıcı sürekli açık, bir zararını görmedim. İlle kapatmak istiyorum diyorsanız Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Çalışanlar sekmesinden veya Advanced Task Killer gibi yazılımlar kullanarak kapatabilirsiniz. (İllegal) Güncelleştirmeler için xda-developers forumu en iyi kaynaktır, açıklamalı olarak nasıl kurulur falan hep anlatmışlar.

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Çalıştırdığınız programlar tam olarak kapanmıyor ama kapatmanızda gerekmiyor, sadece bellekte tutuluyorlar ve siz yeni programlar çalıştırdıkça ihtiyaca göre kapatılıyorlar. Bende tarayıcı sürekli açık, bir zararını görmedim. İlle kapatmak istiyorum diyorsanız Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamaları Yönet>Çalışanlar sekmesinden veya Advanced Task Killer gibi yazılımlar kullanarak kapatabilirsiniz. (İllegal) Güncelleştirmeler için xda-developers forumu en iyi kaynaktır, açıklamalı olarak nasıl kurulur falan hep anlatmışlar.

çok teşekkür ederim.çok açıklayıcı oldun.hemen o foruma girdim :) bakalım yapabilirmiyim bende.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
arkadaşım android 2.1 yada 2.2 legal güncellemesi vardır bence biraz daha araştır

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
arkadaşım android 2.1 yada 2.2 legal güncellemesi vardır bence biraz daha araştır

i7500 için yokmuş forumlarda öyle söyleniyo.hatta 1,6 ya bile yükseltme yokmuş.yapabilirsem yükselticem.ama çok zormuş ve net bir bilgi bulamadım.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
zor diye birşey yok yazı konu uzun olunca okuması zordur cok kolay aslında .. updatı hafıza kartına atıyorsun ve ordan kuruyorsun biraz incele konuları biraz uğraşmayla yaparsın

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
peki illegal olarak yapacağım yükseltmeyide aynı şekildemi yapıcam.uzun diye değil iyi şekilde anlatan yok ondan diyorum

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Nettte. samsung 7500 android 2.2 rom yazip arattir yararki cok site var

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
android kullananlara bir sorum var.android markete wifi dışında yani hat üzerinden girdiğimmizde para kesiliomu ,bide girerken kesilmio diyelim ücretsiz uygulamaları indirirken falan mobil hat ücret kesiyormu :?

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
android kullananlara bir sorum var.android markete wifi dışında yani hat üzerinden girdiğimmizde para kesiliomu ,bide girerken kesilmio diyelim ücretsiz uygulamaları indirirken falan mobil hat ücret kesiyormu :?
hat üzerinden giriyosan ve internet paketin yoksa paran gider.uygulamaları indirmen falan sorun değil.yani internet paketin varsa sorun yok.

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Hazır fırsat bendende bir soru. Bir uygulamayı açtıktan sonra eğer ana menüye dönmüşsek uygulamaya nasıl geri döneriz?

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Hazır fırsat bendende bir soru. Bir uygulamayı açtıktan sonra eğer ana menüye dönmüşsek uygulamaya nasıl geri döneriz?

ana menuye dönsüğün tuşa uzun bas son olan uygulamalar çıkıcak karşına istediğin uygulamaya gir