Android Uygulama İstekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Malesef yüklenmedi :(

Moderatörlerine bi etiket göndereyim :)<br />REDFOKS POWER serkan94jiraiya06

Ve bütün yazılım geliştirici arkadaşlar bir yardım

Arkadaşlar bana böyle tüy gibi hafif bir tarayıcı lazım. Telefonun rami 1 gb bu sebepten chrome ve stock tarayıcıyı açınca telefonun anası ağlıyor. Özelliğe falan gerek yok, tek istediğim kullanırken kasmasın, hızlı çalışsın. Zoom yaparken veya sayfayı aşağı yukarı kaydırırken kitlenmesin vs. O kadar tarayıcı denedim hepsi de aynı. Bilen kullanan olup da haberdar ederse beni, çok sevinirim.

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
Arkadaşlar bana böyle tüy gibi hafif bir tarayıcı lazım. Telefonun rami 1 gb bu sebepten chrome ve stock tarayıcıyı açınca telefonun anası ağlıyor. Özelliğe falan gerek yok, tek istediğim kullanırken kasmasın, hızlı çalışsın. Zoom yaparken veya sayfayı aşağı yukarı kaydırırken kitlenmesin vs. O kadar tarayıcı denedim hepsi de aynı. Bilen kullanan olup da haberdar ederse beni, çok sevinirim.
Yandex browser kullandın mı? Benim telefon'un ram'i 728mb takılma diğerlerine nazaran daha az. Dolphin,Firefox,chrome,du browser,uc browser ve opera kullandım yandex daha akıcı geldi bana.

K /\ /\ N

Profesör
Trust Browser - Google Play'de Android Uygulamaları

Cm browser

merhabalar

şöyle bir uygulama yapılabilir mi?

konum kaydedecek yani ancak konumu isimlendirerek kayd edecek

örn abc 39.28626596 41.1513341 gibi
ve excel formatında kayıt yapacak tek bir dosyada biriktirecek

böyle bir uygulama bulamadım varmıdır yapılabilirmi.

Arkadaslar yeni bi proje yaptik.android de var su an. Akaryakit istasyonlarinin konumunu ve guncel benzin fiyatlarini da koymaya basladigimiz bir program. Ismi " Akaryakıt Haritası ". Yorumlarınızı bekliyorum hem tum arac kullananlar icin buyuk ihtiyac olduğunu dusunuyorum

Hocam bilmiyorum böyle bi android uygulaması geliştirildimi, aradığım şey BearShare,Limewire, Ares tarzı P2P mp3 indirebileceğim bir uygulama

Sana önereceğim tek uygulama play store de yok ama istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Ekli dosyalar

THO Rehber Google Play'da ! Google'de teker teker site aramaktan usandıysanız biz sizin için Teknoloji,İlan,Haber,Spor haberleri,Fitness ile ilgili siteleri uygulamamıza ekledik ve tek yapmanız gereken uygulamamızı indirip istediğiniz siteye girip gezmek olacak.

Uygulama link : THO Rehber - Google Play'de Android Uygulamaları

Uygulamanın amacı : Birçok insan google'ye girerek teknoloji,ilan,haber,spor,fitness gibi siteleri araştırıyor en iyilerini arıyor ve biz onlar için en iyilerini seçerek uygulamamıza ekledik.Gün geçtikçe güncellemeye devam edeceğiz.Uygulamamızı kullanarak istediğini siteye tek tıkla girebiliyor,hiç uğraşmasına gerek kalmıyor.Kullanıcı kendisinin istediği bir siteyi uygulamamıza eklememizi istiyorsa Şikayet ve Öneriler kısmından sitenin linkini atabilir.Şikayetlerini ve önerilerinide aynı şekil burada bizimle paylaşabilir.

Ekli dosyalar

Telim rootlu ve bir uygulama vardı telefondan paylaştığımız internete hız kısıtı koyuyorduk mesela 6 gb internetim var hotspot yapıp mobil veriyi paylaştık bağlanan arkadaş neti hoop cukkalamasın diye hız kısıtı koyuyordum 1 mb filan face insta işini halledip bırakıyordu uygulamanın ismini unutum bulabilirmisn

Lg p705 android 4.0.3 telefona olacak şekilde uygulamalar arıyorum.

Sadece beni ve annesini arayabilecek ve aranabilecek.

Programlara şifre koyabileceğim.

Arama ve sms kayıtları alabileceğim programlar önerirmisiniz.

stat counter