Android Uygulama İstekleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Dostum telefonun hangi arm mimarisi kullanıyorsa mesela armv7 ise mxplayer armv7 codec indir google play den sonra izlemeyi dene :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
salihf5
istersen dediğini rootsuzda yapabilirsin. noroot firewall indir, ayarlarından dilediğin programa wifi mobil atayibilirsin yada hiç internete bağlatmayabilirsin.

ayrıca benim de bir isteğim var, hem snapshot hem de ön kameradan görüntü aynı anda çeken progrm arıyorum

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Merhaba Arkadaşlar,

Şimdi bana kameradan taradığı bir sayfadaki yazıları text'e dönüştürecek bir yazılım lazım. docx .doc gibi ofis programları ile açılabilecek şekilde yapabilen bir yazılım varsa hele tadından yenmez.

Var mı önerisi olan?

Selamun aleyküm arkadaşlar
ai.type Klavye var bilenler bilir çok harika bir klavye uygulaması çok hoşuma gitti fakat 20 günlük lisans veriyor bana plus sürümünün apk sını bulabilecek varmı rica etsem

rootlu cihazlarda bazı uygulamalar çalışmıyor. acaba bu uygulamalara rootsuz gösterebileceğimiz bir uygulama var mı..

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
"Texterkennung mit der Textfee" uygulaması gibi bir uygulama aramalarım devam ediyor yok mu fikri olan yahu paralı parasız adam gibi Türkçe desteyi olan bir uygulama?

Beyler bana internet sınırlama uygulaması lazım normal ayarlar daki biraz basit geldi bana daha profesyoneli varsa önerirmisiniz hatta hangi uygulama ne kadar MB kullanmısta olsa iyi olur.Telefonun rootlu değil.Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar kaç gündür bir uygulama arıyorum yada uygulama geliştirici bir arkadaş :) Ne yazık ki bulamadım yazanda olmadı. Aradığım bir not uygulaması fakat uygulamada sadece istediğim tek özellik açılan notun kapanmadan kaydırılarak bir sonrakine geçiş sağlanması. Bu özellik hiçbir not uygulamasında yok android de İOS da N+Otes de var ve ücretsiz adam android için yapmamış çok üzüldüm ve tableti yeni aldık beni daha çok üzen kısmıda bu bilseydik İOS alırdık yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa seviniriz. Bu uygulama sahneye çıkacak bir arkadaşımızın işlerini kolaylaştıracak ve bir çok kişi bundan faydalanır diye düşünüyorum :helpsmilie:

Merhaba arkadaşlar kaç gündür bir uygulama arıyorum yada uygulama geliştirici bir arkadaş :) Ne yazık ki bulamadım yazanda olmadı. Aradığım bir not uygulaması fakat uygulamada sadece istediğim tek özellik açılan notun kapanmadan kaydırılarak bir sonrakine geçiş sağlanması. Bu özellik hiçbir not uygulamasında yok android de İOS da N+Otes de var ve ücretsiz adam android için yapmamış çok üzüldüm ve tableti yeni aldık beni daha çok üzen kısmıda bu bilseydik İOS alırdık yardımcı olabilecek bir arkadaş olursa seviniriz. Bu uygulama sahneye çıkacak bir arkadaşımızın işlerini kolaylaştıracak ve bir çok kişi bundan faydalanır diye düşünüyorum :helpsmilie:
Kardeşim bunda var
http://www.apalon.com/notepad_android.html sağda küçük bi buton var altta ona basınca direk geçiyor.

Burada bahsettiğin yeni sayfa açmak dimi?

yok yeni sayfa değil alınan notlar arası kapatmadan geçiş sağlamak atıyorum 10 tane not var ilk açılan notu kapamadan ekranı kaydırarak sonraki nota geçiş sağlamak

eyw sağolsın :) böyle bi özellik yok geliştiriciler uğraşmak istemiyor garip :D

Kardeşlerim bana asus zenfonun uygulamaları lazım bazılarını xda dan temin ettim.ses kaydedici,el feneri,müzik felan ama bana hepsi lazım google de linkleri var ama indiremedim.Moto G de kullancam.

stat counter