Android TV için Monitör Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Ömer Faruk Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz gün, Xiaomi Mi TV Box 3 4K Android TV satın aldım. Temel olarak Youtube, Turkcell TV+, Puhu TV gibi uygulamalar ile mp3 dinleme için kullanacağız. Bu cihazı bağlamak için 21-24 inç aralığında uygun bir monitör arıyorum. Ses çıkışı ve HDMI girişi olan bir monitör işimi görür diye düşünüyorum ancak bu konuda daha iyi bilgisi olan arkadaşlardan tavsiye almak isterim. Gözüme aşağıdaki monitörü kestirdim. Hani ses seviyesi yeterli olsun, görüntüyü düzgün versin, benim için yeterli. Aşağıdaki monitör hakkında siz ne düşünürsünüz, cevaplarınızı bekliyorum.

Acer SA220Qbid 21.5'' 4ms (VGA+DVI+HDMI) IPS Led Monitör

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Almışken en azından 24" almanızı öneririm hocam rahat rahat izlemek amacıyla.

Ömer Faruk Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Almışken en azından 24" almanızı öneririm hocam rahat rahat izlemek amacıyla.
Hocam teşekkür ederim. Cihazı mutfakta kullanacağız. Mutfak da fazla büyük olmadığı için ekranın çok büyük olmasını istemiyorum. Yine şartları zorlayabilirsem 24" de düşünürüm. Bu monitör işimi görür mü sizce, özelikleri yeterli midir?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam teşekkür ederim. Cihazı mutfakta kullanacağız. Mutfak da fazla büyük olmadığı için ekranın çok büyük olmasını istemiyorum. Yine şartları zorlayabilirsem 24" de düşünürüm. Bu monitör işimi görür mü sizce, özelikleri yeterli midir?
Bana kalırsa yeterlidir hocam düzgün şekilde görüntüyü verir hemde IPS ekran. Çerçeveleri de gayet iyi fiyatına göre.