Android Telefon Hakkında Telefon numaram bilinmeyen

Bu konuyu okuyanlar

Mertcan39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar Android telefonlar da hakkında kısmında telefon numaram bilinmeyen yazıyor hiç bir telefonumda orada numaram gözükmedi fakat note fe ye arkadaşın hattı taktık otomatik olarak geldi bu nasıl oluyor oraya numara ne ile geliyor acaba bilen var mı

UnderCoverOverTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de güncel olarak Note 7 FE kullanıcısıyım ve telefonumdan oldukça memnunum. Aynı sorunu ben de yaşıyorum, telefon hakkında kısmında telefon numara satırının karşısında bilinmeyen yazıyor numara yerine. Bunu nasıl düzeltebiliriz bilen birisi varsa çok mutlu oluruz. Şimdiden teşekkürler.

UnderCoverOverTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cevap için çok teşekkür ediyorum fakat telefon ile ilgili bir güvenlik mi bu yoksa sim card ile ilgili mi? çünkü telefon ayarlarına iyice baktım telefon güvenliği ile ilgili bir ayara ulaşamadım. takıntılı değilim ancak neden numaranın gözükmediğini tam anlamıyla öğrenmek istiyorum. teşekkürler rahatsız ediyorum kusura bakmayın

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
google kaynaklı amerikada ki sistem farklı ondan.

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ben nexus 5 kullanmistim onda gozukmustu ama note3 ve a7 kullandim bunlarda gozukmedi bence telefon gizlilikle alakasi var gibi geliyor androidle zannetmem

UnderCoverOverTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Açıkçası takıntılı durum olabiliyor bazı kişiler için fakat güvenlik önplanda olduğu için sadece samsung telefonlarında bu durum oluşabilir ya da yukarı da konuşulduğu gibi ülkeden ülkeye fark edebilir.

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ulkeden ulkeye olabilir bence devletle alakali bir durum vardir bence yasaklanma gibi hirsizlik cok oluyor turkiyede malun