Android Sürümü Güncelleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

marko_despair

Üyecik
Merhaba arkadaşlar bu hafta Samsung s7 edge aldım. Daha açmadım. Aklımda bir soru var ve bir yerde göremedim. Telefonun sürümü Android 6.0 galiba. En son aldığı ise oreo'ymuş. Daha önce Android telefon kullanmadım hiç bu güncellemeleri yapmamız gerekiyor mu? Güncelleme yapınca telefon kasmaya falan başlar mı yani bir sorun çıkarır mı bana yoksa güncellemek iyi mi ? Bu konuda beni bilgilendirirseniz teşekkür ederim.

marko_despair

Üyecik
Bende bir ipad vardı ona ios 12 yükleyince kasmadan dolayı kullanamaz olmuştum samsunglarda böyle bir sorun var mı peki

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Ben genelde güncellemelerden sonra cihazın rahatladığını gördüm hep ama bazen güncelleme sonrası şikayet edenlere de rastlıyorum nadiren. Apple'da bu sıkıntının olma sebebi bence fazla güncelleme vermesi. Sonra kasılmalar kaçınılmaz. 5s'e bile 12 verdi galiba bilmiyorum...
Samsung 2 güncelleme verdiği için pek ağır gelmez güncellemeler. Aksine serileştirir.

marko_despair

Üyecik
Ben genelde güncellemelerden sonra cihazın rahatladığını gördüm hep ama bazen güncelleme sonrası şikayet edenlere de rastlıyorum nadiren. Apple'da bu sıkıntının olma sebebi bence fazla güncelleme vermesi. Sonra kasılmalar kaçınılmaz. 5s'e bile 12 verdi galiba bilmiyorum...
Samsung 2 güncelleme verdiği için pek ağır gelmez güncellemeler. Aksine serileştirir.
Teşekkür ederim

Administraktör

Audiophile
Yönetici
Mod. Adayı
F. reset yaparak güncelleyenler genelde hızlandığını, yapmadan güncelleyenler ise genelde yavaşladığını idda eder.

aliyasiny65

Asistan
Bence güncelle çünkü hem yüksek sürüm olduğundan her türlü uygulamayı indirebilirsin hemde performans artacaktır çünkü yeni sürüm ile optimize edilmiştir

stat counter