Android root

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar ben bu tellere root atmak için çok basit bir program istiyorum bu arada Arch Linux'a geçiş yaptım arkadaşlar bunun için sizin önerebileceğiniz bir program falan var mı ayrıca rom atmada da işe yarayacak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.:)
Not:Ben daha önce bir Samsung galaxy s3'e root atmıştım telefon mis gibi oldu.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Arkadaşlar ben bu tellere root atmak için çok basit bir program istiyorum
Keşke öyle bir şey olsa. :) Root uygulamaları da düzgün çalışmayabiliyor.

@syfsn daha detaylı bilgiye sahip bu konuda.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefon marka ve modelini de yazar mısın?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
5,172
Arkadaşlar ben bu tellere root atmak için çok basit bir program istiyorum bu arada Arch Linux'a geçiş yaptım arkadaşlar bunun için sizin önerebileceğiniz bir program falan var mı ayrıca rom atmada da işe yarayacak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.:)
Not:Ben daha önce bir Samsung galaxy s3'e root atmıştım telefon mis gibi oldu.
Hangi telefonlara root atmak istiyorsun? Birde linux kullanarak mı root atmak istiyorsun?

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hangi telefonlara root atmak istiyorsun? Birde linux kullanarak mı root atmak istiyorsun?
Evet zaten orada belirtmişim özellikle Arch Linux ile yapacağım fark edeceğini pek sanmıyorum tüm Androidler olabilir.

Reaksiyon puanı
5,172
Evet zaten orada belirtmişim özellikle Arch Linux ile yapacağım fark edeceğini pek sanmıyorum tüm Androidler olabilir.

Fark eder mesela samsung ve lg için odin veya lgup şart onun dışındaki telefonlara adb ile terminal üzerinden rootlayabilirsiniz.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Fark eder mesela samsung ve lg için odin veya lgup şart onun dışındaki telefonlara adb ile terminal üzerinden rootlayabilirsiniz.
Odin'i biliyorum kullanmıştım bayağı bir uğraştırdı ilk denemem 2 günümü almıştı Gm discovery vardı ona da yapacaktım fakat virüs yedi.:D