Android root

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar ben bu tellere root atmak için çok basit bir program istiyorum bu arada Arch Linux'a geçiş yaptım arkadaşlar bunun için sizin önerebileceğiniz bir program falan var mı ayrıca rom atmada da işe yarayacak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.:)
Not:Ben daha önce bir Samsung galaxy s3'e root atmıştım telefon mis gibi oldu.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Arkadaşlar ben bu tellere root atmak için çok basit bir program istiyorum
Keşke öyle bir şey olsa. :) Root uygulamaları da düzgün çalışmayabiliyor.

@syfsn daha detaylı bilgiye sahip bu konuda.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telefon marka ve modelini de yazar mısın?

Son düzenleme:

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Arkadaşlar ben bu tellere root atmak için çok basit bir program istiyorum bu arada Arch Linux'a geçiş yaptım arkadaşlar bunun için sizin önerebileceğiniz bir program falan var mı ayrıca rom atmada da işe yarayacak yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.:)
Not:Ben daha önce bir Samsung galaxy s3'e root atmıştım telefon mis gibi oldu.
Hangi telefonlara root atmak istiyorsun? Birde linux kullanarak mı root atmak istiyorsun?

Hangi telefonlara root atmak istiyorsun? Birde linux kullanarak mı root atmak istiyorsun?
Evet zaten orada belirtmişim özellikle Arch Linux ile yapacağım fark edeceğini pek sanmıyorum tüm Androidler olabilir.
Fark eder mesela samsung ve lg için odin veya lgup şart onun dışındaki telefonlara adb ile terminal üzerinden rootlayabilirsiniz.

Fark eder mesela samsung ve lg için odin veya lgup şart onun dışındaki telefonlara adb ile terminal üzerinden rootlayabilirsiniz.
Odin'i biliyorum kullanmıştım bayağı bir uğraştırdı ilk denemem 2 günümü almıştı Gm discovery vardı ona da yapacaktım fakat virüs yedi.:D

stat counter