Android Programlama Öğrenmek İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Selamun aleyküm arkadaşlar, bu konuyu 2. açışım. Madem bir kere açtın neden bir daha açıyorsun ? Diyeceksiniz; ilk konuma kimse cevap vermedi ve bayağı eskide kaldı. bende tekrardan açıyorum. Ben şuana kadar birçok yazılım diliyle uğraştım şuanda ise Arduino ve Web programlama ile uğraşıyorum ama ben android uygulaması geliştirmek istiyorum. Bu konu hakkında tek bildiğim android studio kullanıldığı. Youtube da arama yaptım ama düzgün bir eğitim bulamadım. Yardım eder misiniz?​

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Kotlin öğrenebilirsin. Gerek youtube videoları gerek uygulamalar ile öğenebilirsin.

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Son düzenleme:

onur00610

Asistan
Reaksiyon puanı
27
öğrenci adamda para ne gezer ? :D
Öğrencide para ne gezer deme , Öğrenciler parayı olur olmadık şeyler için harcıyorlar ve %99 böyle halbuki kullanmaları gerekeni kullanıp gerisini biriktirse veya yatırım yapsa ortaya çok büyük paralar çıkıyor. Udemy eğitimleri de 30 - 35 tl bişey yani o kadar fazla bişey değil

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Öğrencide para ne gezer deme , Öğrenciler parayı olur olmadık şeyler için harcıyorlar ve %99 böyle halbuki kullanmaları gerekeni kullanıp gerisini biriktirse veya yatırım yapsa ortaya çok büyük paralar çıkıyor. Udemy eğitimleri de 30 - 35 tl bişey yani o kadar fazla bişey değil
aslında para bulurum yalan yok şimdi :D ama aldıktan sonra ya para boşa giderse diye korkuyorum :D

Son mesajlar