Android Oyun Tanıtımı - Endless Hoops

Bu konuyu okuyanlar

mrhgvn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba,

Unity oyun motoru ile geliştirmiş olduğum oyunu market üzerinde yayınladım ve sizlere tanıtmak istedim.
Oyunun ismi Endless Hoops! 2 boyutlu arcade türünde, sonsuz bir düzleme sahip olan bu oyunun temeli yüksek skor yapmaya dayalıdır.Oyunda 12 farklı top seçeneği bulunmaktadır ve her topun hızı ve ağırlığı farklıdır.Oyuncu istediği topu sahip olduğu elmas karşılığında alabilir ve istediği kadar kullanabilir.Seçilen topun, sonsuz düzlemdeki her çemberden üstten aşağı yönde sırayla geçirilmesi gerekmektedir.Eğer top çembere hiç temas ettirilmeden geçirilirse oyuncu bunun karşılığında elmas kazanmakta ve skor çarpanı artarak daha hızlı skor kazanılabilmektedir! Top ne kadar yüksekten düşerse kazanılan elmas sayısı o kadar artmaktadır. Sıradaki çemberden geçilememesi, topun ters istikamete yönelmesi veya çemberden doğru yönde geçilmemesi durumunda oyun bitmektedir.Oyun sonunda kazanılan elmas adedi, toplam elmas adedine eklenir ve oyuncu kazandığı bu elmaslarla 12 farklı toptan dilediğini satın alabilir.

Oyun yalnızca ekrana dokunmak suretiyle oynanabilir.
Oynanabilirliği basit, herhangi bilgi ve deneyim gerektirmez.
Her yaş grubuna hitap etmektedir.
Leaderboard özelliği sayesinde diğer oyuncularla skor karşılaştırması yapılabilir.
Kullanılan farklı arka planlar oyuna değişik bir atmosfer katmaktadır.

Oyunda kullanılan grafikler bana ait değildir. Kodlamanın tamamı şahsıma aittir ve yaklaşık 120 saatlik bir emek söz konusudur.Herhangi bir ticari çıkar söz konusu değildir amacım yalnızca oyunu tanıtmak ve geri bildirimleri almak.Oyunda banner ve geçiş reklamlar bulunmaktadır yalnız oyuncuyu sıkmamak reklama boğmamak amacıyla 5 oyunda bir reklam gösterimi yapılmaktadır ve reklamlar kapatılabilir.Oyunun evrensel olması amacıyla, dil bilgim çok iyi olmamasına rağmen arayüzde İngilizce kullanmayı tercih ettim.Bu yüzden herhangi bir dil bilgisi hatası görürseniz lütfen geri bildirimde bulununuz.

Oyun şu an yalnızca android markette bulunmaktadır.Duruma göre App Store'da yayınlanabilir.

Emeğimin karşılığı olarak lütfen oyunu indirip bir kez olsun deneyiniz. Oyunun sıfır hatada olması için defalarca kez test edilmiştir fakat buna rağmen küçük büyük herhangi bir hata ile karşılaşırsanız lütfen bildiriniz. Her türlü eleştiri, görüş ve yeni önerilere açığım.Yorumlarınızı bekliyorum.Saygılar!

## Oyunun İndirme Bağlantısı ##

## Tüm Oyunlarım ##

mrhgvn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
screen0.png screen0_1.png screen1.png screen2.png screen3.png screen4.png