Android O ile gelen yenilikler

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Google'ın resmi duyurusunu yaptığı Android O sürümünün geliştirici sürümü yayınlandı. Bu işletim sistemi ile gelen bazı yenilikleri sizler için derledik

androido.png

Google, Android işletim sistemine Oreo kod adıyla dahil ettiği Android O sürümünü resmi olarak duyurdu ve geliştirici sürümünü yayınladı. Bu işletim sisteminin getirdiği yeniliklerin bazılarını sizler için derledik.

Android O ile neler geliyor?
Android O işletim sistemi, Google'ın stok Android arayüzünde olmayan ancak 3. parti yazılımlarla ve üreticilerin kendi arayüzleri ile kullandığı bazı özellikleri getiriyor. Aşağıdaki linke tıklayarak Android O hakkında bütün gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Android O (Oreo) sürümü ile birlikte Picture in Picture, yeni bildirim şekilleri, bildirim kategorize etme özelliği, yeni renk gamutları ve daha çok sayıda yenilik işletim sistemine geliyor. Bu yeniliklerin geliştirici sürümünde yer alan önemli ve ileriye dönük değişiklikleri sizler için derledik.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bana göre Android 6.0 ve sonrası Android 5.0'in küçük değişiklikler ve biraz görsel değişikliği sonucu ortaya çıkmış sürümler.:confused:

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
Köklü bazı değişiklikler yapılacak ama yine bize (Samsung Bey'e) geç gelecek o sıkıntı.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Köklü bazı değişiklikler yapılacak ama yine bize (Samsung Bey'e) geç gelecek o sıkıntı.
General Mobile al kafan rahat. Her şeyden önce yararlanabiliyorsun diyorlar da... Bana Xiaomi kadar iyi bir telefon gibi gelmedi açıkçası.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
- Bildirimleri kategorize etme
- 60 tane emoji
- 3D Touch benzerligi
- Arkaplan veri kısıtlama

Koskoca Android 8 dedikleri bu mu?

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
A7 2017 ye gelir mi sizce android O gelirse daha stabil olur valla :))

aerondrcarys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
5.1 den 7 ye kadar şarjda etkilenme var gibiydi bunda nasıl acaba

mustafadavey123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
samsung galaksy s7 ye androıd 0 ne zaman gelecek haberi olan varmı ben aralıkta dıye duymustum ama ocaga gırmek uzereyız gm6 ya geldı ama s7 de hala yok

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Görsel yenilikler olucak sadece o zaman

Oguz Karataş123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar 2 hafta önce aldığım telefonu evde kaybettim başka telefonlardan aradım ama telefon sessizdeymis
Google'ın telefonu bul servisini denedim bundanda umduğumu bulamadım wifide kapalı
Evde bakmadığım yer kalmadı lütfen bilen birisi yardımcı olabilirmi
Konuyu nereye açacağımıda bilmediğim için buraya açtım yanlışsa kusura bakmayın...

yuzugullu

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Yapısı oturmuş bir sistem olduğu için çok büyük yenilik beklemek zaten bence de hata olur bu düzeyde gidip telefonu biraz daha rahatlatacak bir gelişim sağlayabilir yalnız!(Sistem donması açısından)

sevgi50

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Robotlar androidi çalıştırmasında varsın robotar android ille calışsın

ipsabrrte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Android one projesine dahil diye General Mobile markasını almamanızı tavsiye ediyorum.Verdiğiniz paranın %90 ına aldığınız günün %100'üne lanet ediyorsunuz.
-KULLANDIM-

ycl.mrt.zkn

Asistan
Reaksiyon puanı
38
O kadar mi kotu ya :(( ilginc bazi kullanicilarda iyi diyorlar