Android L, Nexus 4 e portlandı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

-KinG-

Üyecik
Google nin açıklaması size kapak olmustur umarim başka bir cevaba dicek lafim yok gerekte yok , atıp tutanlar icin siz onu tecrübeli dicek kadar dusmussubuz

-KinG-

Üyecik
Sizin yasiniz kadar tecrubem var haberiniz olsun doğru ak yasta değil bastadir lafı doğru size akılsız diyen de yok zaten ancak what the hell yasi maksimum 14

rawkid

Dekan
Burda seninle hararetli bir tartışmaya girebilirim. Ama ceza puanım var. O puan olmasaydı varya..

-KinG-

Üyecik
Nolacakti böle mi hava atiyon ayriyeten what the hell den sanane seni ilgilendiriyomu sana hakaret mi ettim benim lafim what the hell e , yazicagini o yazsın ;)

rawkid

Dekan
Nolacakti böle mi hava atiyon ayriyeten what the hell den sanane seni ilgilendiriyomu sana hakaret mi ettim benim lafim what the hell e , yazicagini o yazsın ;)
Benimde derdim senle. Varmı sıkıntı? Taktım sana kafayı. Burası diğer forumlara benzemez. Kimse kimseyi kovamaz. Kapakmış felan. Git bi su iç kapağını yollarsın bize ;)

-KinG-

Üyecik
Benimde derdim senle. Varmı sıkıntı? Taktım sana kafayı. Burası diğer forumlara benzemez. Kimse kimseyi kovamaz. Kapakmış felan. Git bi su iç kapağını yollarsın bize ;)
Benim çoluk cocukla uğraşacak vaktim yok biraz buyu ole gel adaminda hali kalmamış zaten baksana cevap yazamiyor :D

Virility

Profesör
Beyler konuşmaya gerek yok bırakın takılsın burda yaşını belli ediyor zaten

stat counter