Android İşletim Sistemi İçin En İyi Antivirüs Programı Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eset en iyisi gerçekten mobil de başarılı istenmeyen türden olabilecek algılama özelliğ çok iyi eset bi tanedir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yorumlara bakıp bende avast indiricem telefonum note3 umarım işe yarar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence en iyi anti virüs programı CLEAN MASTER ne ararsan var telefon hızlandırma anti virüs gereksiz dosyaları siliyor telefon ısındığını kontrol ederse soğutuyor daha neler olsun ki :) :)

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ccleaner var gereksizleri temizliyor. Onun disinda antivirus kullansam da kullanmasam da pek bi fark olmadi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonum lg g3 internette ödev yaparken bir siteye girdim virüs bulaştı diye bir çok şey çıktı başta inanmadım reklam falan dedim her internet sitesine girdiğimde sürekli karşıma çıkıyor geri yapıyorum kapatıyorum tekrar çıkıyor ne yapıcam bilmiyorum virüs varmı yokmu anlamadım sitelerde sürekli virüs var diye atıyor

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Anti virüs ne kadar gerekli,

ben çok uygulama indirmiyorum oyun daha bir kez bile indirmedim,

uygulamaları ücretli olanlardan seçiyorum,

virüs bulaşma ihtimali nedir ?

Çok düşüktür. Eğer böyle devam edecekseniz boşuna anti-virüs programı indirip telefonu yavaşlatmayın derim ben ama ne olur ne olmaz yüklemek istiyorum derseniz aşağıda verdiğim linkten iyi Anti-virüsler hakkında bilgi alabilirsiniz. :yes:

Android İçin En İyi Antivirüs Programı | Mükemmelin Blogu

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Androidi 2.2 den beri kullanıyorum. Hic bir anti virus programını kullanmadım. Tavsiye etmiyorum

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
çoğu antivirüs yazılımı azda olsa işe yaramaktadır fakat pilinizi ve performansınızı yer bu nedenle virüs bulaştırmamaya güvenli siteler ve güvenli içerikleri indirmek en iyisi olacaktır

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Yaklaşık 4 aydır ESET Mobile Security kullanıyorum, lisansını bir kampanyadan edinmiştim, aslında sırf deneme amaçlı kurmuştum ve o gün bugündür kullanıyorum. Oldukça hafif ve kullanışlı :)

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Bu gibi programları gereksiz buluyorum güvenli siteler harici bağlantı yapmadığında apk yüklemediğinde sorun olacağını zannetmiyorum.

Reaksiyon puanı
20
Bu gibi programları gereksiz buluyorum güvenli siteler harici bağlantı yapmadığında apk yüklemediğinde sorun olacağını zannetmiyorum.
Kesinlikle öyle, bilinçli bir android kullanıcısı kolay kolay virüs sokmuyor telefonuna

CMsecurity ve Cleanmaster ise ayrı bir başbelası. Çözüm başka alternatifler aramak

Boyga TV

Doçent
Reaksiyon puanı
275
Bence bu tür programlar yükleyip boşu boşuna hem telefonu ağırlaştırmayın hem de şarj ömrünü kısaltmayın. Zaten en son noktası hard-reset=sorun çözüldü ;)

berfu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ESET Mobil Security programını kullanıyor ve tavsiye ediyorum.

Son mesajlar