Android için en iyi 14 Launcher Uygulaması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Kadima

Rektör
o zaman anket açalım bi tane. oylara göre bi liste yaparız :)

7.43

Dekan
WM 6.1'de SPB Shell kullanırdım, çok da severdim; ama Android'de sevmedim.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Apus Launcher, Yandex. Shell, Sauncher eklenebilir listeye

7.43

Dekan
Hatta çoğu launcher uygulaması telefonunuzda hali hazırda kullanılan launcher dan (önyüklü gelen) daha hızlıdır.
Buna katılmıyorum; kullandığım tüm launcher'lar telefonu yavaşlattı.

giskur11

Profesör
Kasmasın diyorsanız smart launcher adam akıllı ayarı yok ama hızlı.

agasoW

Üyecik
Trebuchet en iyisi en kullanışlı olanı bence... (CM'nin orjinal launcheri)

Vikings

Dekan
WP8'in android için olanına bayıldım, g2'ye gönder dedim play storeden şimdi yüklenir deneyecem hoş görünüyor teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
launcher 8 bence fazla kasma yapmadan kullanılabilir bir launcher öneririm.

Vikings

Dekan
Jiraiya06 Furkan WP8 teması cidden çok süper oldu, G2 de zaten inanılmaz hoş gözüküyor optimus l9'a yükledim ekranı g2 kadar olmasada idare edecek kadar güzel.

Bu arada bir şey fark ettim telefonu cidden çok hızlandırdı, güç tuşta problem var bozuldu bugun garantiye gidiyor gelince kitkatlı rom atıcamda wp8 cidden telefonu çok hızlandırdı burdan telefonu yavaşlamış arkadaşlara öneriyorum.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Jiraiya06 Furkan WP8 teması cidden çok süper oldu, G2 de zaten inanılmaz hoş gözüküyor optimus l9'a yükledim ekranı g2 kadar olmasada idare edecek kadar güzel.

Bu arada bir şey fark ettim telefonu cidden çok hızlandırdı, güç tuşta problem var bozuldu bugun garantiye gidiyor gelince kitkatlı rom atıcamda wp8 cidden telefonu çok hızlandırdı burdan telefonu yavaşlamış arkadaşlara öneriyorum.
Daha once senemistim ama bir sure sonra bıkıyor insan ve bazı hatalar var zamanla anlıyorsun can sıkıcı oluyor :)

sdmh

Profesör
Turkcell T40 orjinal launcherinde problemler yaşıyordum. Bazen ana ekrandaki herşey siliniyordu. Uygulamalar kısmında ise sdcard'daki uygulamaları bazen görmüyordu. Go Launcher Ex'i yükledim varsayılan yaptım. Problemler sona erdi. Tek sıkıntısı ücretsiz sürümünde bazı widgetler ve ayarlar yok.

Kilit ekranı değiştirilebiliyor. T40'ın orjinal kilit ekranındaki kapatıp geri arama özelliğine sebep değiştirmedim.

Go launcher ex'i Vodafone 858'e Cyanogenmod attığım zaman tanımıştım.

Mr. Depreli

Profesör
Discovery'nin kendinde olan Youth Movement isimli launcherini kullanıyorum. Bunlarda indirip bir bakıyım.

Toughwolf

Asistan
Herkesten farkli bir launcher kullaniyomusum. Yahoo Aviate Launcher kullaniyorum, memnunum.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Konu güncellenmeli ! Google Asistan Launcher gibi yeni Launcherler var. Google Asistan Launcher öyle pek ayarı falan yok ama hız falan mükemmel. Konu bi' editlenmeli diye düşünüyorum.

stat counter