Android güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

Serhatkara__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 5.1.1. sürümüne sahibim fakat herhangi bir güncelleme bilgisi yok. Telefonu kendim Android 7.0' a güncelleyebilir miyim ?

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Rom kullanabilirsiniz de muhtemelen rootlamak zorunda kalacaksınız. yani rootlu rom yükleyeceksiniz.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ben de yardımcı olmaya çalışırım da,
Başınıza gelebilecek sıkıntılardan Shiftdelete.com ve ben sorumlu değilim. Bunu belirtmek isterim

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Root rom işleri kolaydır , hangi cihazı kullandığınızı söyleyin .

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
bana zor ve karışık geliyor ama nedense... şöyle rom atma diye bir bölüm koysalar ayarlara işler çok kolaylaşacak.. huawei'de kısmen var bu. yeni emui yükleyebiliyorsun telefon hafızasından
--- Gönderi Güncellendi ---
bana zor ve karışık geliyor ama nedense... şöyle rom atma diye bir bölüm koysalar ayarlara işler çok kolaylaşacak.. huawei'de kısmen var bu. yeni emui yükleyebiliyorsun telefon hafızasından

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
--- Gönderi Güncellendi ---

Valla ben hangi telefonu alırsam atarım Root , bakma V10 için 1 tane ROM bile yok , iPhone almış gibi hissettiriyor azda olsa . O yüzden sıkıldım telefondan G2 ye ROM atıp eğleniyorum .

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Valla ben hangi telefonu alırsam atarım Root , bakma V10 için 1 tane ROM bile yok , iPhone almış gibi hissettiriyor azda olsa . O yüzden sıkıldım telefondan G2 ye ROM atıp eğleniyorum .
romda android sürümü ne :D

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Daha önce bir çok konuda bahsettim 0 kasma . Neden kasacak ki Android 7.1.2 2 GB RAM ve Snapdragon 800 gayet yeterli :)
iyimiş de, eski telefona 1000tl vereceğime, gm5 plus alırım. 3gb ram, 32gb rom, 5.5 inç, 3100 mAh pil. ama lg g2 de de optik görüntü sapitleyici var.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
iyimiş de, eski telefona 1000tl vereceğime, gm5 plus alırım. 3gb ram, 32gb rom, 5.5 inç, 3100 mAh pil. ama lg g2 de de optik görüntü sapitleyici var.
LG G2 alınmaz ki bu dönemde G3 ve G4 de alınmaz . Sadece varken atılmaz dedim kamera hariç

Reaksiyon puanı
5,172
Kirin islemci disinda rom portlanamayacak/bulunamayacak tel yoktur islemci ve telefon model numarasini soylemeniz yeterli

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
LG G2 alınmaz ki bu dönemde G3 ve G4 de alınmaz . Sadece varken atılmaz dedim kamera hariç
Haklısınız. Bende tab3 var arada babam sinirlenince kaliteli olan tableti saklıyor, tab3'den cihazımı kaybettime giriyorum ve kaliteli cihazın sesini çaldırıyorum ve çat buluyorum :)

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Valla benim de note 4 arayuzu hiç güzel değil miscosoft yandex novs launchet kullandım ama bir dhaa samsung almicam note 4 7 güncellemesini vermediler ama 2013 çıkan iphone 5s mi SE tam emin olmamak kaydiyla ios 12 güncellemesi almış yani off offf rom olayına gelirşek bende yapmayı düşünüyorum amma velakin ben yapmam telefonuyla gotirurum ona yaptırrım çünkü bir küçük hata telefon POFFFF

Kağan Oduncu

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
10
Selamlar, konuyu biraz hortlattım gibi ama bir sorum olacaktı arkadşalar
Benim Samsung j7 prime 2 diye bir cihazım var (kutudan android 7.0 nougatla çıkıyor) (android 9.0 güncellemesi aldı)
J7 prime ise 6 marshmallow ile çıkıp 9 pie güncellemesini aldı
Peki j7 prime 2 gibi 2018 çıkışlı bir telefonun samsungun android q güncellemesini alması mümkün müdür ?
(j4+ j6+ m10 gibi telefonların alması bekleniyor bu telefonları j7 prime 2 tokatlıyor her yönden)
(m20 de android q bekleniyor yaklaşık m20 ile de aynı özelliklere sahip çok fark yok)