Android En İyi Antivirüs Uygulamaları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bu antivirüs işlerini biraz fazla abartıyorlar.
"SİSTEMİNİZ RİSKTE! HER AN VİRÜS BULAŞABİLİR."
"Cihazınızda 5465756 zararlı yazılım tespit edildi.Hemen şimdi Bla Bla Antivirüs'ü cihazınıza yükleyin!"
Bunlar yalnızca pazarlama stratrejisinden ibaret. Cihazınıza eğer her şeyi yüklemeyip dikkatli davranırsanız hiç bir şeycik olmaz.

sdstc

Üyecik
telefonu rasyonel olarak kullandığınız sürece hiç bir antivirüs ve hızlandırıcı denen programlara para vermenize gerek yok

Bepob

Profesör
Bu antivürüs ve hızlandırıcı olayının önemi nedir kullanmamız gerekiyor mu ? Bilgisayarda tek antivürüs kullanıyorum oda mecbur fakat androidde durum farklı mı ?

Clean Master candır tavsiye ederim s6 ve note5'te falanda ortak geliştirdikleri sistemlerde var oldukça başarılı :)

Anvirus kullanmak dan ziyade bilinçli kullanıcı olmak daha mantıklı virüs diye bir şey yok android de sadece reklamlar çıkıyor onları da engelleyen programlar var rootlu ve ya rootsuz çalışan illa bir antivirüs kullanacaksanız blackmart alpa marketten avg pro yu kullanın derim ...

Ben hepsini kullandım.
Virüs olduğunu bildiğim dosyaları tarattım.Hiçbiri virüsü bulamadı.Fakat ESET Mobile Securty o virüsü bulan tek uygulama oldu.

androidoyun.club'da hiç virüse rastlamadım. Kardeşimin tabletine oradan oyun yüklüyorum...

Benimde favorim hiç biri. Android'de virüs mü var ki antivirüse ihtiyaç duyulsun? O her sene açıklama yapan,zararlı yazılım altında diyen şirketler palavra atıyor sırf antivirüsleri satsın diye. Birde herkes çok bilinçli kullanıcı olduğundan virüs dedikleri şey kimseye bulaşmaz.. :(
android dede virus olur ama yararlı olan antivirüs yok mobilde senin dedğin antivirüsleri satılsın diye dediğin yer doğru

stat counter