Android En İyi Antivirüs Uygulamaları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sucrofe

Profesör
Benimde favorim hiç biri. Android'de virüs mü var ki antivirüse ihtiyaç duyulsun? O her sene açıklama yapan,zararlı yazılım altında diyen şirketler palavra atıyor sırf antivirüsleri satsın diye. Birde herkes çok bilinçli kullanıcı olduğundan virüs dedikleri şey kimseye bulaşmaz.. :(
Ben kullanmıyorum ama sana cevap verme zamanı geldi. Google Play Store doğrudur, çöplük. Ama oradan bana hiç virüs bulaşmadı. Bu antivirüsler APK falan indirenler için. Android'te bu kadar özgür olunca insan kuşkulanıyor "bir yerden virüs bulaşır mı acaba" diye. Tabi İOS'ta sorun yok. JB yapmadığınız sürece telefon kendi kendini kullanıyor zaten. :lol:

Sen virüse bulaşmadığın sürece virüs sana bulaşmaz.Kısaca boşuna kullanıp da telefonunuzu yormayın.

Ben kullanmıyorum ama sana cecap verme zamanı geldi. Google Play Store doğrudur, çöplük. Ama oradan bana hiç virüs bulaşmadı. Bu antivirüsler APK falan indirenler için. Android'te bu kadar özgür olunca insan kuşkulanıyor "bir yerden virüs bulaşır mı acaba" diye. Tabi İOS'ta sorun yok. JB yapmadığınız sürece telefon kendi kendini kullanıyor zaten. :lol:
Smartphone ne demek bi öğren istersen, o kadar ingilizcen yoksa "akıllı telefon". Gerçi G2 ile atomu parçaladığın için sana böyle gelmesi normal. :lol:

Sucrofe

Profesör
Smartphone ne demek bi öğren istersen, o kadar ingilizcen yoksa "akıllı telefon". Gerçi G2 ile atomu parçaladığın için sana böyle gelmesi normal. :lol:
Söylediklerimle senin söylediklerin arasında bir bağlantı kuramadım. Cevap vereceksen doğru dürüst ver. Tabi, gerçekler acıdır.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Yazıya en az pil harcayan antivirusler eklenmiştir .(Yazar notu)

Avira kurmustum ama kaldirdim tekrar avast kurdum cok gicik bir kardes kurmustu onu kaldirmistim sifre istedi gicik kainca kaldirdim onu bildirim yerinde kendini gostermiyordu.

ben Advanced Mobile Care kullanıyorum sanki pek faydası yok gibi ama bilemedim silsemmi?

cm ne? telefon antika gt-s5360 avast romu işgal etti hiç birşey kurulmuyor hangouts bile güncellenmiyor yer yok diyor androit2.3.6 ile nasıl satmışlar? utanmadan bu çöpleri 289mb ram 190mb rom...

cm ne? telefon antika gt-s5360 avast romu işgal etti hiç birşey kurulmuyor hangouts bile güncellenmiyor yer yok diyor androit2.3.6 ile nasıl satmışlar? utanmadan bu çöpleri 289mb ram 190mb rom...
cm yi bende bilmiyorum denemedim kardeşim ama herkez tavsiye ediyor bi denicem ..

bende kullanmıyorum ve işin ilginç tarafı virüs bulaşmıyor. bulaştı da haberimiz mi yok anlamadım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KASPERSKY INTERNET SECURITY sadece numarasız sms engelleme bile kullanmak için sebeb...

stat counter