Bu konuyu okuyanlar

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Beyler pc ye Bluestacks indirdiğimde motor çalıştırılamıyor hatası almıştım sonrasında gittim birsürü emulator denedim (mobile pubg için) hepsinde bir hata verdi çinceden türkçeye kadar bütün yapılan emulatorleri denedim hepsinde hata veriyor. Artık çıldırma noktasındayım ne yapmam gerek? Acaba pc emulatorleri desteklemiyo mu?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ben de Nox App Player üzerinden PUBG Mobile'ı indirdim. Oyunu açmaya çalıştım. Beyaz bir ekranda kalıyordu. Oyun açılmıyordu.
Ama sorunun nasıl çözüleceğini bilmiyorum.

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Zamanında bende indirmiştim COC oynuyordum çok önceden.Bir 10 dk kadar beklemeyi denedin mi? Kendiliğinden girebiliyor bekleyince.Biraz bekle giriş ekranı gelmesi lazım Bluestacks için konuşuyorum Google Play hesabını girip kullanıyorsun sonra.

Rick Hunter

Asistan
Reaksiyon puanı
8
bekledim evet ama olmuyo motor başlatılamadı hatası öyle kalıyo

FideLity

Doçent
Reaksiyon puanı
418
Hatayı aldığında "Motoru Yeniden Başlat" de.Sağ üstten aşağı doğru bakan üçgen butonuna tıklayıp ayarlar kısmını seç hemen.
Göster bölümünde > En boy oranı: Sistem Varsaylanı , DPI : Düşük 160DPI
Motor kısmında > Grafik Modu: Directx seçeceksin ve oradan;
Ana işlemci alanını 1'se 2 yap 2 ise değiştirme.Alttan "Hafıza" kısmından da 2.000 ver yeter.Yani 2GB.

Bunları böyle yapıp "Şimdi Yeniden Başlat" de bakalım olması lazım.Aklıma gelen bundan başka crack olayları var ama biraz karışık.