Android cihaz veri transfei şüphem

Bu konuyu okuyanlar

badboyz_27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 1-2 hafta önce samsung j2 telefonumun power tusu bozuk diye tamirciye verdim, vermeden öncede tum verileri sildim ve 3 kere ust uste format attim, kurulum yaptim format attim, gecen gun tamircinin apar topar dukkani kapatip baska sehre gittigini duydum, icimi yiyen dusunce su "acaba tamirci cihazimdaki benim icin onemli olan seyleri kopyalamismidir cunku cok onemli ozeL seylerim wardi," fabrika ayarlarina donmem yetersiz oldugunu soyleyenler oldu, yeterli oldugunuda soyleyenler oldu, inanin bu dusunceden uykularim kaciyor, ne olur bir akiL verin,
Iyi ForumLar

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Neden böyle bir şey yapsın ki ? Sizi tanıyor mu yani özel bir şeyinizin olabileceğini tahmin etmiş midir ? Bence verilerinizi falan kopyalamamıştır
Bu arada toplanıp gitme şeyleri iş bulunca 1 2 aylığına gidebiliyor insanlar, bizim burda marangoz vardı adamı projem için 1 ay aradım, en son teelfondan konuştuk iş bulduğu için bir kaç gün içinde baka bir yere gitmiş.

badboyz_27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayir ama ben format atmis vaziyette verdigim icin killanmis olur diye dusuuorum

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Format attıktan ve verilerinizi falan sildikten her şeyi sıfırladıktan sonra telefonun neresinden çıkaracak ki bilgiyi ?

badboyz_27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android cihazLarda guvenlik acigi war diorlar ya bi sekiLde aLmis oLabiLir beLkide anakart sokupde alabilir :/
Tam bilmiorum bilgisi olan vardir beLki bu konuda

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Android cihazLarda guvenlik acigi war diorlar ya bi sekiLde aLmis oLabiLir beLkide anakart sokupde alabilir :/
Tam bilmiorum bilgisi olan vardir beLki bu konuda
Kimse uğraşmaz öyle işlerle, büyük bir iş adamı falan deilsen zaten pek dert etme