Android adı bilinmeyen oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

metindgn93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni oyunum Coffee Neon
Deneyip Yorumunuzu Yazarmısınız
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.md.coffeeneon&hl=tr
jXLL5FqP1lplV2k9PJ0ptkCHacZEtYenmCCCvutZE0p3poyqTomnzzj_4vNEcaoIcXI=h900-rw
mT2EZZ0p1DksDO5p3wJRbviqRGnJVA6GkxEzyGWtE6QgZ3JVItVOAbVwN_nmbevWV7Q=h900-rw

CemmsaH123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rayman serisi cok iyi ozellikle Rayman Fiesta Run oneririm.

Destroy Letter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar temple run olsun candy crush olsun sıkılmaya basladim artik ...dead trigger gibi oyunlarda bilmiyorum ama sıkıyor androidde ... yeni zevkli adi cok duyulmamis ama guzel dediginiz oyunlardan tavsiyeleriniz nelerdir ,dungeon hunter gibi cok uzun soluklu oyunlarda guzel olmuyor su an bir tek duzenli clash of clans oynuyorum bu da yuklu oyun listesi

majagy7u.jpg
buyur süper bir oyun :)
HARF YOK ET - Google Play'de Android Uygulamaları

Fbiugur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bilinmeyen oyunlardan ziyade telefonun özelliklerini söyle ki o na göre öneri de bulunalım en iyi oyun donmadan oynan oyun :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Funn run efsane ya :D

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Yıllar önce Nokia 5800 telefonumda, Türk yapımı "Soğuk Hayat" diye bir oyun oynamıştım. Text based rpg oyunu idi. Bu oyunu bilen, benzeri bir oyun önerebilir mi?

mGennnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi oyunumu takdim edeyim dostum Mr. Fall

elemanus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Boombs u tavsiye ederim AppStore'da ve Play Store'da var.

güneş ayd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar temple run olsun candy crush olsun sıkılmaya basladim artik ...dead trigger gibi oyunlarda bilmiyorum ama sıkıyor androidde ... yeni zevkli adi cok duyulmamis ama guzel dediginiz oyunlardan tavsiyeleriniz nelerdir ,dungeon hunter gibi cok uzun soluklu oyunlarda guzel olmuyor su an bir tek duzenli clash of clans oynuyorum bu da yuklu oyun listesi

majagy7u.jpg
Buffy Boom var. Henüz pek bilinmiyor fakat çok keyifli bir oyun. Hala oyun bulmakla ilgiliyseniz tavsiye ederim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

majagy7u.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

Buffy Boom var. Henüz pek bilinmiyor fakat çok keyifli bir oyun. Hala oyun bulmakla ilgiliyseniz tavsiye ederim.
linkleri şöyle:
IOS
https://itunes.apple.com/app/id1288609863
ANDROID
https://play.google.com/store/apps/details…

Son düzenleme:

Okeanix

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yeni oyunumu yayınlamış bulunmaktayım. İndirirseniz teşekkür ederim keyif alcağınızı düşünüyorum.

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zkgames.zombie.survival
IOS: Zombie Survival: Endless Arena on the App Store

Yeni oyunumu yayınlamış bulunmaktayım beğenirseniz lütfen oy verin. Herkese teşekkür ederim.

Zombie Survival bir ücretsiz aksiyon zombi atış hayatta kalma ve strateji oyunudur. Hayatta kalabildiğin kadar hayatta kalmaya çalış ve yürüyen ölü zombileri vur. Sürekli zorlaşan ve oyuncunun limitlerini zorlayan bir oyun. Yeteneklerini geliştirebilirsin.

Zombie Survival - Oyun Özellikleri:
★ Yüksek Grafikler
★ Tabanca, Keleş, Sniper ve Tüfek
★ Zombiler, Avcılar ve Bosslar
★ Toplanabilir Eşyalar
★ Dalgalar
★ Zırhlar
★ Kullanıcı Dostu UI
★ Liderlık Sıralaması
★ Başarımlar

kOXlLA.png

EPyZ68.png

oO618k.png

RnOqo1.png

Fatihucr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9

majagy7u.jpg

respawnables

Six guns

World war heroes

Vainglory

Ninja tobu

Swordigo

Cannon hero

GeoGame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Uzun bir süredir yazılım ile uğraşmaktayım. Bir süre önce mobil uygulamalar dünyasına adım atmaya karar verdim. Bundan sonra beraber çalıştığım insanlarla beraber ortalama ayda bir gibi bir sürede oyun paylaşmayı düşünüyoruz. Takipte kalabilirsiniz.

Bu ilk oyunum yorumlarınızı bekliyorum:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.GEOGames.CarHunter2

byjuck

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kafasında küçük bir televizyon var ve yapılar üzerinden devamlı yukarıya zıplayarak ilerlenen oyunu hatırlayamadım. Arka planı uzay temalı, ufak şirin bir çocuk adam ile oyunu oynuyorsunuz. Hatırlayan var mı? :)

Routinues

Asistan
Reaksiyon puanı
168
Kendileri clash of clans tarzı bir strateji oyunudur ama clash of clans dan kesinlikle bin kat daha iyi
  • Rise Of Kingdom