Android adı bilinmeyen oyunlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gangstar vegas/asphalt 8/gta vice city/gta san andreas/N.O.V.A 3/farmville 2 bence en iyisi :D/frontline 2/respawnable bu da güzel/fieldrunners bu harika dene bence BAŞKADA YOK...

sparkle epic bilgisayardaki zumanın katkat görsel olarak daha iyi ve daha zevkli hali... Pivvot değişik bir arcade oyunu Road trip 2 denenilesi ve demons and dungeons basit ama zevkli bir rpg oyunu dungeon hunter gibi

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Yeni konu acmak istemedim arkadaslar yeni ve hafif oyun onerilerinizi alabilir miyin su an stickman basketboll ve clash of clans oynuyorum

Mst018

Üyecik
Deer Hunter 2014 ve real basketball güzel oyunlar tavsiye ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilinmeyen istiyorsan kardeş, juggernaut:revenge of sovernig var ve oyunları ücretsiz indirmek istersende google dan mobogenie indir şu anda telefonumda max payne,gta san andreas, gta vice city var ücretli olarak örnek verebileceğim ama mobogenie yi play store den indirmeye kalkma neye bassan seni play storeye gönderiyor dediğim gibi google dan indirmen gerek

plants vs. zombies 2 vaselbreaker tavsiye ederim arkadaşlar . aksiyon strateji tarzı bir oyun.
electronic arts ın oyunu

Major Mayhemi dene zevkli vakit geçirmelik,clumsy ninja var oda güzel...Hungry Shark Evo var onuda taviye ederim sonra Minecraft(ücretli)
ee sonra sonra Table Top Racıng ,NBA Jam(ücretli),NFS Most Wanted(ücretli),Benji Bananas da güzel sonra cumaa Blıtz Brıgade mi Brıcage mi neydi o var onlıne FPS sonraa Rayman Jungle Run(ücretli) bak bu oyun züpeğğ mutlaka apk bul yükle!!!!

Bu oyunların hepsini oynadım ve hepsini şiddetle tavssiye ediyirumm:thumbup1: