Android adı bilinmeyen oyunlar

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Arkadaslar temple run olsun candy crush olsun sıkılmaya basladim artik ...dead trigger gibi oyunlarda bilmiyorum ama sıkıyor androidde ... yeni zevkli adi cok duyulmamis ama guzel dediginiz oyunlardan tavsiyeleriniz nelerdir ,dungeon hunter gibi cok uzun soluklu oyunlarda guzel olmuyor su an bir tek duzenli clash of clans oynuyorum bu da yuklu oyun listesi

Bilinmeyen değil ama the dark knight rises ve asphalt 8 gayet zevkli bence.
Çok bilinmeyen minigore 2 Zombies var.

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Asphalt 8 denedim de asiri asiri eglenmedim room deniycem bu arada

Table top racing diye bir oyun var ios ta android versiyonuda vardır illa ki çok hoşuma gitmişti bilmiyorum belki hoşunuza gidebilir :D

Ücretsiz fena oyun değildi minik arabalarla legoların içinde , piknik masasında bu tür yerlerde yarışıyoruz :D 2 3 çeşit kamera açısı var farklı bir oyundu açıkçası https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playrisedigital.ttr&hl=tr

Bilgisayardaki blur oyununu biliyorsanız yada film olan death race'yi onun tarzı yarış modları var kutular alıyorsun içinden rastgele füze mayın vb çıkıyor :D

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Dediginiz oyunlari tek tek yukleyip bakiyorum ucretliler haric :)

:D
La bu the Room denen uygulama. güzel birşeye benziyor. Yalnız biraz uğraştırıcı.

ProRat`

Profesör
Ama güzel oyun la bazı yerlerde sövdürüyor ama.. :D bire bir on numara zeka oyunu. Para versen hak ediyor anasını satayım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeşim sen bilgilisin bir sorum olacaktı z1 almayi düsünüyorum 16gb hafizasi var çok oyun oynayan/yükleyen birisiyim sd ye uygulama atilmiyo sanırım sence yetrliolurmu
Bunu burada yazmanızın anlamı ne? Onu anlamadım, 2 dakika üye olup özel mesaj atabilirsiniz.

stat counter