Android A7 2017 PES 2018 Kasma Sorunu ?

Bu konuyu okuyanlar

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Merhaba a7 2017 aldım. Tasarımı hoşuma gitti pil tüketimi de harika ama tek sıkıntım var note 4'te oynadığım oyunu bunda çok kasarak oynuyorum bir sebebi ve ya çözümü var mıdır ? Format attım, Samsung game turner yükledim uygulamaları uyuttum her şeyi yaptım ama bir türlü oyunu hızlandıramadım çok pişmanım bu cihazı aldığım için. Aylarca emek verdiğim oyunu kasarak donarak oynamak çok zoruma gidiyor. ): Var mı bir hal çaresi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Maalesef yok. Yüksek ihtimal donanım kaynaklı. Optimizasyon kaynaklı diyemiyorum çözerlerdi çünkü çoktan
Samsung asla orta segmente adam gibi donanım koymadı.

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Maalesef yok. Yüksek ihtimal donanım kaynaklı. Optimizasyon kaynaklı diyemiyorum çözerlerdi çünkü çoktan
Samsung asla orta segmente adam gibi donanım koymadı.

Hadi ya şuan hayal kırıklığına uğramış durumdayım inanılmaz derece de moralim bozuldu. Alelacele aldığım için böyle oldu note 4'ümün ekranı kırılınca acil telefona ihtiyacım vardı ve tutup bunu aldım ve köpek gibi pişmanım. Root atsam bir çözüm yolu mevcut mudur peki ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hadi ya şuan hayal kırıklığına uğramış durumdayım inanılmaz derece de moralim bozuldu. Alelacele aldığım için böyle oldu note 4'ümün ekranı kırılınca acil telefona ihtiyacım vardı ve tutup bunu aldım ve köpek gibi pişmanım. Root atsam bir çözüm yolu mevcut mudur peki ?
Sanmıyorum. Cihazın oyun performansını inceleyen videolara bakın sorun sizin cihazdaysa servise verin veya ondan önce sıfırlayın

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sanmıyorum. Cihazın oyun performansını inceleyen videolara bakın sorun sizin cihazdaysa servise verin veya ondan önce sıfırlayın

Müthiş oyun performansı bla bla deniyor cihaz için. Sıfırladım zaten de diğer telefonumu yaptırmam gerekiyor bunu için ):

M

Murat Burç

SDN Okuru
Müthiş oyun performansı bla bla deniyor cihaz için. Sıfırladım zaten de diğer telefonumu yaptırmam gerekiyor bunu için ):
A7 17'yi ve Note 4'ü adam gibi fiyata satıp işlemcisi güçlü (MI6, Oneplus 5 bu cihazlarada sd835 var ) alabilirsiniz