ANDROİD 8.1.0

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar bı sorunla karşı karşıyayım Öncelikle Telefonum GM8 d (General Mobil) Bundan bı kaç hafta önce 8.1 güncellemesi yaptım fakat telefonumun havizasi güncellemeyi yapmadan önce boştu %15 ti
Güncellemeyi yaptım %60 civarına geldi telefonu temizliyorum kendi uygulamasıyla fakat hiç bir fark göremiyorum Bana Bir kaç öneride bulunur musunuz nasıl duzeltebilirim???

Mert Alper

Profesör
Güncelleme dışında bir işlem gerçekleştirdiniz mi telefonunuzda? Bir güncellemenin telefonunuzun %45 depolama kapasitesini işgal etmesi söz konusu bir durum olamaz.

Mert Alper

Profesör
Telefonunuzun ayarlar kısmında DEPOLAMA seçeneğinde neyin yer kapladığının detaylı bilgisini bizimle paylaşır mısınız ekran görüntüleri ile?

Mert Alper

Profesör
32 GB'lık bir depolama alanında %15 yerin dolu olması imkansız. Her şey normal gözüküyor. 32 GB'nın %15'i 5,25 GB yapar. Sizin oyun ve uygulamalarınızın toplamı zaten 10 GB. Yani sadece oyun ve uygulamalarınız yaklaşık %30'a yakın bir yer kaplıyor. Yanlış hatırlıyor olabilir misiniz? Zira telefonunuzun depolamasında yanlış bir durum yok.

stat counter