Android 7.0 Nougat Alacak Cihazlar

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Android 7.0 Nougat Alacak Cihazlar

Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak akıllı telefonları derledik. Google'ın en yeni sürümü Android 7.0 Nougat alacak tüm markalar ve akıllı telefon modelleri haberimizde.

Hangi akıllı telefonu kullanıyorsunuz ve cihazınız Android 7.0 Nougat güncellemesini almasını bekliyor musunuz?

Son düzenleme:
Bizim note4 kullananlar torunları dünyaya gelene kadar 7.0'a kavuşurlar inşaallah. :)

Casper VIA v9 a güncelleme gelecek mi

sahi yav, mesela bizim teknoloji siteleri samsunga, htc vs. cümle yabancı şirketlere güncellemenin ne zaman geleceğini falan haber yaparlar da şu bizim olanlarınkini niye hiç yapmazlar bilemiyorum. casper'ın, vestel'in, turkcell ve vodafone'un telefonlarının... sanırım bizim siteler her zaman dış basından, yabancı kökenli teknoloji şirketlerinden aldıkları haberleri vermeye alıştıkları içindir gibime geliyor.

Aynn katılıyorum.Yabancı telefon şirketleri her zaman haber konusu türk telefonları bu yüzden satılmıyor reklam çok önemli.

Yok, zannetmiyorum sevgili Murat, hatta ben note4'e hiç vermeyeceklerini zannediyorum. Öyle deyişimin sebebi daha ilk aldığımızda android 5.0 kasım ayında kesin verilecek dediler, bırak kasımı ertesi yılın Mayısı biterken zor verebildiler. O yüzden beklemekten öyle bir sinir olmuştum ki bu sitede ilgili bir konuda yorum yazarken dayanamamış sövmüştüm Samsunga bu yüzden süresiz kadro dışı kaldık :D

Yok, zannetmiyorum sevgili Murat, hatta ben note4'e hiç vermeyeceklerini zannediyorum. Öyle deyişimin sebebi daha ilk aldığımızda android 5.0 kasım ayında kesin verilecek dediler, bırak kasımı ertesi yılın Mayısı biterken zor verebildiler. O yüzden beklemekten öyle bir sinir olmuştum ki bu sitede ilgili bir konuda yorum yazarken dayanamamış sövmüştüm Samsunga bu yüzden süresiz kadro dışı kaldık :D
Ben samsungun politikanısini yavaştan değiştirdiğiniye düşünüyorum ayrıca note 4 gerçekten şuan çoğu telefondan güçlü hatta bazı 2015 amiral gemilerinde daha güçlü donanıma sahip ve fiyatıda az buz değil yani 1900 tl resmi garantili fiyatı açıkçası ben alacağını düşünüyorum.
Birde sormak isterim 6.0.1de note 4 performansı nasıl?

Ben samsungun politikanısini yavaştan değiştirdiğiniye düşünüyorum ayrıca note 4 gerçekten şuan çoğu telefondan güçlü hatta bazı 2015 amiral gemilerinde daha güçlü donanıma sahip ve fiyatıda az buz değil yani 1900 tl resmi garantili fiyatı açıkçası ben alacağını düşünüyorum.
Yemişim Note 4'ü! Note bile 6.0.1'i çatır çatır çalıştırıyor. Note 4'e mi gelmeyecek güncelleme? 2011 den kalma cihazdan bahsediyorum. Eğer samsung Note 4'e Android 7'yi vermezse benim için Samsung platform değiştirene kadar bitmiş demektir.
Not: Lafım Samsung'a, yanlış anlaşılmasın :D .

Yemişim Note 4'ü! Note bile 6.0.1'i çatır çatır çalıştırıyor. Note 4'e mi gelmeyecek güncelleme? 2011 den kalma cihazdan bahsediyorum. Eğer samsung Note 4'e Android 7'yi vermezse benim için Samsung platform değiştirene kadar bitmiş demektir.
Not: Lafım Samsung'a, yanlış anlaşılmasın :D .
Valla hayatta son yapacağım şeylerden biri samsungu bırakmak olur.
Sevdiğim kız olsa bırak dese bırakmam :D

Bende gayet güzel çalışıyor, pil performansı da baya iyileşti. şikayet edeceğim bişey yok da, şu note7 kafamı allak bullak ediyor be arkadaş, "al beni, al beni" diye bağırıp duruyor, diğer taraftan note4'den bir şikayetim olmadan alırsam vicdanım beni hırpalar diyor, kaldık iki arada bir derede, iyi mi! :)

Bende gayet güzel çalışıyor, pil performansı da baya iyileşti. şikayet edeceğim bişey yok da, şu note7 kafamı allak bullak ediyor be arkadaş, "al beni, al beni" diye bağırıp duruyor, diğer taraftan note4'den bir şikayetim olmadan alırsam vicdanım beni hırpalar diyor, kaldık iki arada bir derede, iyi mi! :)
Note 4 iyidir açıkçası geçmeye hiç gerek yok daha 2 senesini doldurmamış bir telefon bir akrabanıza felan bırakmıcaksanız
Ben s7 kullanıyorum note 7 düşündüm ama seneye bu telefonu anneme bırakıp note 8geçerim belki hem üniversiteye giderken yani Note 4 gibi cihazı değişmeye hiç gerek yok güzel çalışıyorsa zaten kamerası üst seviye ekranı üst seviye

Galaxy Note 4 için Yeni Güncelleme! - ShiftDelete.Net Bu hamleden sonra ben 7.0 gelir diyorum samsungdan beklenmedik hareketler

stat counter