Android 6.0 Nasıl Rootlanır ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4
Minimal adb and fastboot uygulamasıyla önceden telefonum V3 Venüs 5070'yi trwp ile supersu'yu flashlayıp, rootlama işlemi gerçekleştiriyordum. Fakat artık telefonu bilgisayara takınca şarj oluyor fakat bilgisayar telefonu görmüyor. Adb ve Telefonun sürücüleri yüklü ve güncel bu arada. Telefonsuz 6.0'a twrp nasıl yüklerim onu yüklesem bir zaten supersu'yu kolaylıkla flashlayabilirim.

Reaksiyon puanı
4
O konuları bende biliyorum konuda belirttim zaten. Oem kilidi, geliştirici seçenekleri ve usb hata ayıklama açık. Aynı kabloyla başka telefonu görüyor. Benim telefonu görmüyor. Bütün gerekli driver'ları adb ve usb driver'ları yüklü olduğu halde. 6.0'ı telfondan twrp atma veya flashlama var mı diye sordum. Veya telefondan rootlama;
Kingroot, kingoroot vs. denedim olmadı. Eskiden bir kere bilgisayardan atmıştım. Şimdi neden aygıt tanınamadı diyor anlamadım. Sürücüyü sildim tekrar yükledim yine aynı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

O konuları bende biliyorum konuda belirttim zaten. Oem kilidi, geliştirici seçenekleri ve usb hata ayıklama açık. Aynı kabloyla başka telefonu görüyor. Benim telefonu görmüyor. Bütün gerekli driver'ları adb ve usb driver'ları yüklü olduğu halde. 6.0'ı telfondan twrp atma veya flashlama var mı diye sordum. Veya telefondan rootlama;
Kingroot, kingoroot vs. denedim olmadı. Eskiden bir kere bilgisayardan atmıştım. Şimdi neden aygıt tanınamadı diyor anlamadım. Sürücüyü sildim tekrar yükledim yine aynı.

Son düzenleme: